Kategoriler
Manşet Altı Siyaset

MECLİS ÜYELERİNDEN CEVAHİROĞLU’NA UĞURLAMA

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

7. Olağan Kongre sürecinde görevi yeni başkan adayına devredecek olan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu’na AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyeleri anlamlı bir uğurlama programı gerçekleştirdi. Sarıyer’de göreve geldiği günden bu yana yaptığı ilçeye katkı sunacak çalışmaları nedeniyle Cevahiroğlu’na şükranlarını sundular.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu da, Sarıyer’in faydası ve geleceği için kendisiyle birlikte önemli çalışmalarda bulunan tüm meclis üyelerine teşekkür etti. Cevahiroğlu, “AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı olarak şahsım ve tüm teşkilat üyelerim adına meclis üyelerimize teşekkür ederim. Birlikte yol almaktan ve görev bilinciyle çalışmaktan onur duydum. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Hüseyin Cevahiroğlu’nu uğurlama programına AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Coşgun, Altay Unan, Ali Yaman, Verda Yiğit, Abdullah Günaylı, Şeref Özalp, Engin Durdu, Hasan Demiralp, Serkan Kaya, Tolga Savun, Saim Kain katıldı. Öte yandan önceki dönemden AK Parti Sarıyer İlçe başkanlığı görevini Cevahiroğlu’na devreden Salih Bayraktar yer aldı. Günün anısına Cevahiroğlu’na meclis üyelerince hazırlanan armağan takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir