Kategoriler
Manşet Siyaset

Altay Unan’dan spor kulüpleri için önerge

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Altay Unan, özellikle pandemi döneminde maddi sıkıntıları artan Sarıyer’deki tüm amatör spor kulüpler adına bir önerge verdi. Sarıyer Belediyesi Meclis Toplantısı’nın Şubat ayı ikinci oturumunda söz alarak bir konuşma yapan Unan, pandemi süresince Sarıyer’deki tüm kulüpler, sporcular, antrenörler ve kulüp çalışanlarının çok mağdur durumda olduklarını ifade etti. AK Partili meclis üyesi, zaman zaman Sarıyer Belediyesi’nce spor kulüplerine malzeme, ulaşım gibi konularda destek sağlandığını ancak bu süreçte ivedilikle maddi desteğin de yapılması gerektiğinin altını çizdi.

SPOR KULÜPLERİNE MADDİ DESTEK ÖNERGESİ

Sarıyer’deki tüm spor kulüpleri adına maddi destek için önerge veren AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Altay Unan konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

“Sarıyer ilçemizdeki spor kulüplerine Sarıyer Belediyesi olarak elimizdeki imkanlar ölçüsünde zaman zaman gerek malzeme, ulaşım, gerekse maddi destekler yapmaktayız. Fakat pandemi süresince spor kulüplerimiz, sporcularımız, antrenörlerimiz ve kulüp çalışanlarımız çok mağdur durum yaşamaktadırlar. Sarıyer Belediye’mizden bu sıkıntılı süreçte spor kulüplerimize zaman zaman yaptığı maddi desteğin ilçemizdeki spor kulüpleri ivedilikle beklemektedir. Biz de Sarıyer Belediyesi olarak bu maddi desteği vermek için gerekli incelemelerin yapılarak tarafımıza yazılı bilgili verilmesi önergemizin başkanlık makamına havalesini arz ve talep ederim.”

AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Altay Unan’ın Sarıyer’deki spor kulüpleriyle ilgili verdiği önergenin başkanlık makamına havalesi mecliste oy birliğiyle kabul edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir