Kategoriler
Manşet Sektörel

Kemal Tanca’dan: Yeniden buluşacağız zamanı gelince

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

#yenidenbuluşacağızZAMANI GELİNCE…

Yeniden buluşacağız zamanı gelince, BAHAR erken gelecek biz kavuşunca…

Covid salgını nedeniyle hayatın olağan akışının değişmesiyle birlikte birbirine olan aşkını daha iyi anlayan çiftler için, bu sene 14 Şubat çok daha anlamlı. Bir yandan hayatı eve sığdıran çiftler aşklarını tazelemek için kendilerine daha çok vakit ayırırken, öteki taraftan aşka hayatında daha çok yer açmak için yeniden buluşup, aşkı doyasıya yaşamak isteyen çiftlerimiz var. Kemal Tanca olarak bu 14 Şubat’ta yeniden buluşmalara tanıklık etmek bizim için her şeyden önemli… Güvenli günlerde buluşup, Aşkı, sevgiyi doya doya yaşayacağınız her buluşmayı önemsiyoruz. Çünkü sizin AŞK’ınız, bizim AŞK’ımız…

Sevgililer Günü’nde hayatının aşkına, onun kendini özel hissedeceği hediyeler seçmelisiniz. Kemal Tanca’nın Kış koleksiyonu sizi hiç yormadan bu özel günde keyifli bir hediye seçimine davet ediyor. Koleksiyondaki çeşitlilik, her bütçeye ve zevke uygun hesaplı alternatifleri ile sevgilinize şıklığın ötesinde bir hediye vaat ediyor. Dilerseniz karantinada geçen günlere konfor katacak hediyeler de alabilirsiniz. Onun evde kendini rahat hissedeceği bir peluş ayakkabı, yumuşacık bir ev terliği seçebilir ya da spor yaparken denge sağlamasını kolaylaştıracak bir spor ayakkabı seçebilirsiniz. Veya dışarıda beraber özgürce gezebileceğiniz günler için rahat sneaker seçeneklerine de bakabilirsiniz.

Sezon sonu büyük indirim fırsatı ile sevgilinize kaçırılmayacak bir hediye almak istiyorsanız Kemal Tanca mağazaları ve www.kemaltanca.com.tr adresi sizleri bekliyor. #yenidenbuluşacağımız günlerin özlemiyle, Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun ve AŞK’ın iyileştiren yanı hep sizinle olsun.

 

 

KEMAL TANCA Genel Merkez

Adres: Zekeriyaköy Mahallesi Kilyos Caddesi No: 244 Sarıyer / İstanbul

instagram : @tamertancatr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir