Kategoriler
Manşet Sektörel

Evinize görkemli dokunuşlar: Sarıyer Perde

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

“En iyisi olana kadar ustası burada” sloganıyla ve evinizdeki her konsepte uygun olarak tasarlanan perde çeşitleriyle sektörde güçlü adımlarla ilerleyen Sarıyer Perde müşterilerin beğenisini kazanıyor. Temelleri ByBilal Perde olan firmanın Sarıyer bölgesinde yer alan kısmı Sarıyer Perde olarak hizmet veriyor.

Bybilal perde temelleri Samsun ve Trabzon da olmak üzere 1981 de atıldı. Sektörün nabzını ve tasarımın inceliklerinin atıldığı Karadeniz bölgesinde faaliyet gösterdi. 2012 yılında Bağdat Caddesi Kızıltoprak’ta ilk mağazası ile İstanbul’da sektöre yön verdi. Firmamız şimdi 2020 yeni vizyonu ve daha üstün kalite anlayışıyla Sarıyer bölgesinde Sarıyer Perde adı altında hizmet vermeye ve sektöre yön vermeye devam ediyor.

SARIYER PERDE: MÜKEMMELLİĞİN ADRESİ

Sarıyer Gazetesi’ne firmasıyla ilgili detayları anlatan Sarıyer Perde’nin sahibi Bilal Karaahmetoğlu şunları söyledi; “Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır. Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

“İŞİMİZE TUTKUYLA BAĞLIYIZ”

Karaahmetoğlu, sektördeki başarılarını ise şöyle anlattı; “Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz. Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak. Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.”

Sarıyer Perde’nin ürün çeşitliliği arasında fon perde, blackout perde, tül perde, katlamalı perde, stor perde, zebra perde, jaluzi perde, ahşap jaluzi perde, plisel perde (cam balkon) ve screen perde yer alıyor. Sarıyer Perde’nin www.sariyerperde.com web sitesinden de sipariş vermek mümkün.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir