Kategoriler
Manşet Spor

Yıldız Kanaryalar Spor Kulübü’nde yeni yönetim belirlendi

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER: RUKİYE AY

Asortie Mobilya’nın sponsorluğunda gerçekleştirilen toplantıda Yıldız Kanaryalar Spor Kulübü’nün yeni yönetimi belirlendi. Başarılı spor kulübünün yeni yönetim kurulunda yine önemli isimler yer alıyor.

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Yıldız Kanaryalar Spor Kulübü’nün Başkan Yardımcısı Altay Unan; “Yıldız Kanaryalar Spor Kulübü olarak ileriye dönük, uzun vadede projelerle, çocuklarımıza hem spor yaptırıp; hem de hedefi olan ve çıtası yüksek prensiplerle ilerleyebilmeyi hedefliyoruz. Önümüzdeki yıla hazırlık yaparak hedefi bal Ligi ve profesyonel çizgiye getirebilecek güçlü bir yönetim oluşturduk. Kulübümüzün yönetimi içerisinde AK Parti ve CHP Meclis üyeleri var. Ayrıca çok çeşitli meslek alanlarından başarılı isimler de yer alıyor” dedi.

Kasım ayında gerçekleştirilecek kongre öncesinde belirlenen Yeni Yönetim Kurulu’ndaki isimler şöyle:

BAŞKAN: Murat Erat (Mobilya ve Turizm),

BAŞKAN YARDIMCILARI:  Altay Unan (Meclis Üyesi /Spor adamı/ Yönetici) ve Engin Karamanoğlu (Mali müşavir)

GENEL SEKRETER: Osman Bayraktar (Mali müşavir),

KURUCU YÖNETİM KURULU ÜYELERİ: Hayrettin Şahin (kuyumcu), Gürdal Bayram (Turizm), Sedat Onur (Mali müşavir), Yıldırım Güngör (İ.Ü. Öğretim Görevlisi), Barış Öztürk (Turizm), Şeref Özalp (Meclis Üyesi/Otomotiv), Ersin Şahin (Meclis Üyesi/İnşaat), Eray Kuyucu (Borsa), Aydın Özcan (Otomotiv).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir