Kategoriler
Manşet Spor

Pınar Spor’dan mangallı sezon açılışı

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Pınar Spor yeni sezon açılışını gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu mangal partisinde kulüp yöneticileri ve mahalle halkı bir araya geldi. A Takım çalıştırıcısı Mustafa Uslu hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade ederek, “Bunun için mahalle ve yönetim desteğini görmekten mutluyuz” dedi.

“MAHALLEMİZİ HAK ETTİĞİ LİGE TAŞIMAK İSTİYORUZ”

Kulüp Başkanı Aydın Şentürk, “Bünyemizde önceliği alt yapıya verdik. Hedefimiz kendi içimizden takımlar oluşturmak ve mahallemizdeki gençlerimize güzel şeyler yaşatmak önceliklerimizden. Bu anlamda         U-11’den A takımına kadar 7-8 branşta faaliyetlerimize devam etmek ve mahallemizi hak ettiği lige tekrar taşımak istiyoruz” dedi.

Geceye katılan Pınar Mahallesi Muhtarı Ayhan Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri, sporcular, mahalle halkı ve Sarıyer’in sevilen siyaset adamı, Pınar Spor Kulübü Kurucu Onursal Başkan Akın Soyak da takıma olan desteklerini bildirerek gerek tribünde gerek sahada her zaman birlik olacağız mesajı verdiler. Yönetim Kurulu Üyesi Bahattin Koçyiğit; “Beraber olmak başarıyı getirir. Biz de bugün beraberce hem mangalımızı yaktık hem de soframızı paylaştık. Katılımdan son derece memnunuz” diyerek sporculara ve katılan herkese teşekkür etti.

İLK MAÇ HAFTAYA OYNANACAK

Pınar Spor bu hafta sporcu vize ve transferlerini tamamlayarak TFF’ye bildirimlerini tamamladı. Konuyla ilgili konuşan Başkan yardımcısı Rıza Öztürk, “Çok emek isteyen bir çalışma. Vaktimizi, nakdimizi, gücümüzü mahallemizin spor kulübü için harcamaktan her zaman gurur duyduk” diyerek spor severleri önümüzdeki hafta kendi sahamızda oynayacağımız ilk maça davet etti.

Pınar Spor Kulübü’nün bu seneki tribün davullarını iş adamı tekstilci Ruhi Kavraz üstlendi. Hatıra fotoğrafı çekilen gecede meydanda yanan ateş ve yanında odun ateşinde pişirilen mangal da mahalleliye güzel bir gece yaşattı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir