Kategoriler
Manşet Siyaset

MHP Sarıyer’den AK Parti’ye ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Hakan Başpınar, geçtiğimiz günlerde kendisini MHP Sarıyer İlçe Binası’nda ziyaret eden AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu’na makamında iade-i ziyarette bulundu. AK Parti Sarıyer İlçe Binası’nda gerçekleşen ziyarette, AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Coşgun, MHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Mehmet Delihasan ve MHP ile AK Parti ilçe yöneticileri yer aldı.

“CUMHUR İTTİFAKI TÜRKİYE’Yİ 2023’E TAŞIYACAKTIR”

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu, Başpınar’ın ve ilçe yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Cumhur ittifakının en güzel dostluk ve beraberlik mesajlarının verildiği bu akşamda başta Sayın Başpınar olmak üzere katılım sağlayan tüm başkanlarımıza teşekkür ederiz. Cumhur İttifakı Türkiye’yi 2023’e taşıyacaktır” dedi.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi. MHP Sarıyer İlçe Başkanı Hakan Başpınar, misafirperverliklerinden dolayı Cevahiroğlu ve ilçe teşkilatına teşekkür etti. Sarıyer için Cumhur İttifakı olarak her zaman en iyi şekilde çalışacaklarının altını çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir