Kategoriler
Manşet Siyaset

İYİ Parti Sarıyer yeni binasını açtı

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, Sarıyer Merkez’deki yeni ilçe binasının açılışını gerçekleştirdi. İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı ve yeni yönetiminin Sarıyer’de modern bir binaya kavuşturduğu İYİ Parti’nin açılışına yoğun katılım oldu. İYİ Parti Sarıyer İlçe Binası’nın açılış kurdelesini, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu ve İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Mustafa Yazıcı beraberindekilerle birlikte kesti. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından İdlib’de şehit düşen Mehmetçikler için dualar edildi.

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Mustafa Yazıcı’nın ev sahipliğinde yoğun katılımla gerçekleşen İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın yeni ilçe binasının açılışına katılan isimler arasında Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, İYİ Parti kurucularından Şahin Arslantaş, CHP Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Sunay Sevinç, Merkez Parti Genel Başkan Danışmanı Ekrem Levent, Merkez Parti Sarıyer İlçe Başkanı Beyhan Demirtaş, Merkez Parti İstanbul Teşkilat Başkanı Aziz Büyükçolphan ve İYİ Parti ilçe yöneticileri katıldı.

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Mustafa Yazıcı, “Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Yaralılarımıza acil şifalar dilerim, milletimizin başısağolsun. Şehitlerimiz için dualar okuduk. Büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Bugün burada İYİ Parti yeni ve modern ilçe binamıza kavuştuk. Partimiz ve Sarıyer için hayırlı olsun” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir