Kategoriler
Manşet Siyaset

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Mustafa Yazıcı; “Ülkesini ve milletini seven herkese kapımız açık”

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Mustafa Yazıcı, Sarıyer Gazetesi ekibini makamında ağırladı. Ziyarete Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, Haber Müdürü Rukiye Ay ile Reklam Müdürü Yasemin Cebeci katıldı. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette Gazeteci Bekir Batu ile Yazıcı siyasete dair fikir alışverişinde bulundu. Sarıyer’deki siyasi gelişmeler, partide yaşananlar ve ilçenin sorunları konuşuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yazıcı, İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı olarak her türlü yapıcı fikre önem verdiklerini ve Sarıyer’in sorunlarının çözümü için ortak akla ihtiyaç duyulduğunu vurguladı.

AMACIMIZ HERKESLE BİRLİKTE ÇALIŞMAK

İYİ Parti’nin toplumda büyük bir ilgi gördüğünü ve bu ilginin Sarıyer’de her geçen gün giderek arttığını söyleyen Yazıcı, “Biz ilçemizin sorunlarını önemsiyoruz. Sarıyer halkıyla sürekli istişare içindeyiz, herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Sarıyer’de mahalle mahalle, kapı kapı çalışmak ve insanlarla sıcak diyalog halinde olmak istiyoruz. Partimizdeki tüm arkadaşlarımız ve tüm teşkilatımız aynı ruhla hareket ediyor. Hepsine emekleri ve öz verili çalışmaları için çok teşekkür ediyorum. Bizim gizli ajandamız olmaz, biz ülkesini ve milletini seven herkesle yol yürümekten mutlu oluruz. Her insan bizim için özeldir, değerlidir. Kimseye karşı ön yargımız ya da negatif bir düşüncemiz yoktur. Siyaset kucaklamak ve herkese sahip çıkmaktır. Bizim derdimiz insanların gönlünü kazanmak, Sarıyer’e güzel hizmetler getirerek partimizin gücüne güç katmak. Bu yolda bizimle birlikte yürümek isteyen herkese kapımız açık” diye konuştu.

BEKİR BATU’DAN YAZICI’YA TEŞEKKÜR

Ziyaret sonrası İlçe Başkanı Mustafa Yazıcı’ya ve partililere misafirperverliği için teşekkür eden Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu “Sarıyer Gazetesi olarak 15 yıldır Sarıyer’in sesi olmaya çalışıyoruz. İlkeli gazetecilik anlayışımız gereği siyasette herkese eşit mesafedeyiz. İYİ Parti’nin Sarıyer siyasetinde önemli bir yeri olduğunu ve İYİ Parti’nin gelecek yerel seçimlerde belirleyici bir parti olacağını görüyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir