Kategoriler
Manşet Altı Siyaset

GELECEK PARTİSİ’NE BÜYÜK KATILIM

1.Olağan İl Kongresi’ni yapacak olan Gelecek Partisi İstanbul İl Teşkilatı’nda büyük bir hareketlilik yaşanıyor. İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin’in bir taraftan Yönetim Listesini hazırladığı bir taraftan da Kongre’de diğer partilerden Gelecek Partisi’ne katılacak olan isimlerle görüşmeler yaptığı öğrenildi.

İl Başkanı İsa Mesih Şahin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Gelecek Partisi ailemiz büyüyor. Yarın yapılacak olan İstanbul İl Kongre’mizde partimize çok sayıda yeni üye katılımı olacak. Önemli siyasetçi ve STK Temsilcilerinin partimize katılacağı bu heyecanı birlikte yaşayalım İstanbul” açıklamasında bulundu.

İstanbul İl Kongresinde Gelecek Partisi’ne katılacak olan önemli isimlere Genel Başkan Ahmet Davutoğlu tarafından üyelik rozeti takılacak. Gelecek Partisi’ne katılan isimler İstanbul’da birbirinden farklı kesimleri temsil ediyor ve bu isimlerin toplamda binlerce ifade edilen çevreleriyle birlikte partiye katılım sağlayacağı ifade ediliyor.

Gelecek Partisi İstanbul İl Kongresi 16 Ağustos Pazar Günü saat 15.00’da Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde yapılacak.

 

“GELECEK PARTİSİ’NE BÜYÜK KATILIM” için bir yanıt

Güzel bir coşku olacağı kesin. Davutoğlu Hoca bilgili ve yürekli bir insan .Iktidara alternatif olabilir bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir