Kategoriler
Manşet Siyaset

Gelecek Partisi Sarıyer’de Edip Cengiz’e emanet

SARİYERGAZETESİ.COM – BEKİR BATU / ÖZEL HABER 

Eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisi’nin İstanbul’daki ilçe teşkilatlanmaları devam ediyor. Partinin Sarıyer ilçe başkanı olarak ise eğitimci Edip Cengiz atandı.

Sarıyer’de eğitim ve spor camiasının tanınan isimlerinden Sivas doğumlu Edip Cengiz, Gelecek Partisi’nin Sarıyer İlçe Kurucu Başkanı olarak görevlendirildi. Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin tarafından görevlendirilen Cengiz’e mazbatası Gelecek Partisi İl Başkanlığı’nda düzenlenen bir törenle verildi. Resmen Sarıyer İlçe Başkanı olarak atanan Edip Cengiz önümüzdeki günlerde kadrosunu kuracak ve Sarıyer ilçesinde çalışmalara başlayacak.

“MAZBATAMI ALDIM, SARIYERİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Müjdeli haberi Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya veren Edip Cengiz, “Sarıyer’imize ve partimize hayırlı uğurlu olsun. Önümüzdeki süreçte kadrolarımızla ve yeni ilçe binamızla birlikte çalışmalara aktif bir şekilde başlayacağız. Mazbatamı aldım ve resmen Sarıyer İlçe Kurucu Başkanı olarak atamam yapıldı. Sarıyerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

“Gelecek Partisi Sarıyer’de Edip Cengiz’e emanet” için 4 yanıt

çok enteresan akp de ilçe başkan aday adaylığı olmuş
güya akp liymiş gibi davran sonra git gelecek partisine ilçe başkanı ol
demekki neymiş tamamen menfaat akp den menfaine yarayacak birşey bulamayınca menfaat neredeyse oraya

Bahsettiğiniz parti başkanıda akp de başbakan olmuştu. Bence gayet normal. Akp liler ve ötekiler gibi toplumu bölmeye yönelik cümleler ise bence daha tehlikeli. Hepimiz müslümanız hepimiz turkuz . Fikri farklı olan da olmayan da bir aileyiz.

Ülkemizin değerli siyaset adamı olan Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu Hocamıza ve Sarıyerde ilçe başkanlığı görevi verilen Edip Beye üstün başarılar diliyorum.Umarım çok başarılı olurlar.Ülkemize huzuru ,kalkınmayı ve adaleti tekrar getirirler.

Allah hayırlı etsin.
Edip Cengiz hocamız umarım başarılı olur.Gerek tecrübesi, gerekse çalışkanlığı ile güzel işler yapacaktir.Umarım uzlaşmacı bir tavır ile tüm gönüllere dokunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir