Kategoriler
Manşet Siyaset

Ersin Beyaz’dan İYİ Parti Sarıyer’e ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER: RUKİYE AY

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Ersin Beyaz, İstanbul İl Başkan adaylığını açıklamasının ardından parti teşkilatlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdürüyor. Beyaz’ın bu kez durağı Sarıyer oldu. İYİ Parti Sarıyer İlçe Binası önünde alkışlarla karşılanan Ersin Beyaz’ı, İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Mustafa Yazıcı ve partililer misafir etti. Sarıyer’deki parti binasında Ersin Beyaz’ı ve partilileri selamlama konuşması yapan İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Mustafa Yazıcı, 26 Temmuz Pazar günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 2. Olağan İl Kongresi’nde tüm adaylara İYİ Parti Sarıyer olarak eşit mesafede olduklarının altını çizdi.

Yazıcı, bu siyasi yarışta İYİ Parti olarak İstanbul’a faydalı çalışmalar sunacak olan adayın kazanması temennisinde bulundu. İYİ Parti İstanbul’da kongre heyecanı devam ederken tüm ilçeleri tek tek ziyaret eden Beyaz, kendisini nazik misafirperverlikleriyle ağırlayan ilçe başkanı ve teşkilatına teşekkür etti. Beyaz, İYİ Parti İstanbul adaylığıyla ilgili öncelikle kendisini tanıtarak gerçekleştirmeyi hedeflediği projelerini anlattı.

BEYAZ, “İSTANBUL İYİLEŞECEK”

İYİ Parti İstanbul İl Adayı Ersin Beyaz; İstanbul’u iyileştirecek projelerini şöyle anlattı; “Teşkilatımızı iyileştirecek çalışmalarımızın başında il teşkilat başkanlığının yeniden kurulması var. İlçe başkanlarımızla aylık istişare ve planlama toplantıları yapacağız. İlçe yönetimleriyle 3 aylık periyotlarla sohbet ve değerlendirme çalışmaları gerçekleştirilecek. 6 ayda bir genişletilmiş istişare kampı düzenleyeceğiz. Tüm mahalle birimleriyle iletişim halinde olacağız. Gençlik Kolları Teşkilatı İstanbul’da söz sahibi olacak. 6 ayda bir, 2 günlük projeler kampı gerçekleştirilecek. İYİ istihdam ve ticaret projesiyle web tabanlı bir network ağı kurup partililerimizin tüm alanlarda işbirliği kurmalarını sağlayacağız. İYİ sanayici ve iş adamları derneği projesiyle İstanbul’a ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak bir dernek kurulmasına öncülük edeceğiz. İYİ Siyaset Akademisi projesiyle hızla gelişen ülke ve dünya gündemini anlamak için eğitim programları düzenlenecek. İyilik Eli Vakfı projesiyle İstanbul’da 39 ilçemizin tamamında yapacağımız temaslarla sosyal desteğe ihtiyaç duyanları belirleyeceğiz. İl başkanlığına gelmek için çok fazla sebebiniz olacak. İYİ Parti il ve ilçe Kütüphanesi kuracağız. İYİBÜS projesi kapsamında, il başkanlığımız ve ilçe başkanlıklarımızın hizmetinde olacak özel ses sistemli araçlar alacağız. Bu araçlarla teşkilatlarımızın ulaşımını ve seçmene ulaşılabilirliği kolaylaştıracağız.”

Ersin Beyaz, projelerini açıklamasının ardından partililerin sorularını da yanıtladı. Beyaz, Sarıyer’den uğurlanırken başarı temennilerinde bulunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir