Kategoriler
Manşet Siyaset

DSP Sarıyer’de Alaaddin Pınarbaşı dönemi

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER/FOTO: RUKİYE AY

DSP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na geçtiğimiz aylardan Sarıyer Belediyesi’nden emekli olan Alaaddin Pınarbaşı atandı. İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yaylıcıoğlu’yla birlikte gazetemizi ziyaret eden Pınarbaşı, Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’yla sohbet ederek gündemi değerlendirdi.

“DAİMA GÜZEL HATIRLANMAK İSTİYORUM”

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Pınarbaşı, DSP İlçe Başkanı olarak Sarıyer’de göreve gelmesinin ardından çalışmalara hızla başladıklarını ifade ederek; “DSP Sarıyer’de Alaaddin Pınarbaşı diye bir ilçe başkanı vardı” denilerek yaptığım çalışmalarla daima güzel hatırlanmak istiyorum” dedi.

İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yaylıcıoğlu, yeni ilçe başkanı Alaaddin Pınarbaşı ve parti yönetiminin Sarıyer için faydalı çalışmalar yapacaklarına inandığını söyledi. DSP Sarıyer İlçe Başkanı olarak ataması resmen yapılan Alaaddin Pınarbaşı, gazeteci Bekir Batu’yla yerel gündem üzerine sohbet etti. Batu, DSP’nin siyasette her zaman var olduğunun altını çizerek ziyaretlerinden dolayı DSP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na teşekkür etti.

DSP SARIYER İLÇE BAŞKANI – ALAADDİN PINARBAŞI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir