Kategoriler
Manşet Sektörel

Yeni Yıl, Yeniliklerle Gelsin…

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

Zor bir yılın sonuna doğru geldiğimiz şu günlerde hayatımıza yeni dünyanın getirdiği farkındalıkla bir çok değişime ayak uyduracak duruma geldik. İnsanlık olarak ne yaşarsak yaşayalım, yeni yılın gelişinin coşkusu kalbimizin derinliklerinde hep daim olacak.  Ayakkabı sektörünün amiral markası olarak bizler de; bu yeni dünya ile alakalı sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Gücümüzün farkında olarak sevgiyi ve mutluluğu çoğaltacağımız bir yıl inşa edeceğiz.

Kemal Tanca; trendleri kendine özgü tarzıyla yorumladığı, şık, iddialı ve cazibesi yüksek Kışkoleksiyonu ile yeni yılda kendini ve sevdiklerini şımartmak isteyenleri bekliyor. KadınKoleksiyonu’nda yeralan gold, piton, süet, glitter (parıltılı kumaş) ,rugan ve zincir metal detaylar ile yılbaşı ışıltısını yansıtmak isteyen kadınlara birçok hediye alternatifi sunuyor.  Bu sene evlerimizde sevdiklerimizle sosyal mesafeli de olsa yılbaşı gecesinde kendimizi iyi hissetirecek kombinlerimize eşlik edecek ışıltılı stilettolar mutluluk kaynağınız olacak.

Erkek Koleksiyonu’nda yer alan parlak rugan deriler ve yeni teknolojik detaylarıyla süslenen ayakkabılar da yeni yılı sofistike bir görünümle karşılamak isteyen erkekler için vazgeçilmez bir seçenek oluyor.
Yeni yıl alışverişini aksesuardan yana kullanmak isteyenler için ise birbirinden şık çantamodelleri, cüzdanlar, kemer ve takılar tutkunlarını bekliyor.

Kendinizi ve sevdiklerinizi şımartacağınız yeni yıl hediyeniz fark yaratsın istiyorsanız sizi en yakın Kemal Tanca mağazasına veya www.kemaltanca.com.tr online alışveriş mağazamıza bekliyoruz.

KEMAL TANCA Genel Merkez

Zekeriyaköy Mahallesi Kilyos Caddesi No: 244 Sarıyer / İstanbul

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir