Kategoriler
Manşet Sektörel

TNC LUXURY ile Stilinizi Taçlandırın!

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

İstanbul’un Anadolu yakasındaki moda destinasyonu Akasya Avm’de açtığı yeni mağazası ile tüketicisine kendi üretimi dışındaki ithal marka ayakkabı ve aksesuarlarını özel servis ile sunuyor.

TNC Luxury koleksiyonuyla Kemal Tanca, dünya modasına yön veren birçok İtalyan, Fransız ve İspanyol moda markalarını özel üretimlerini Türk müşterileriyle buluşturuyor. Geniş marka karmasına sahip olan TNC Luxury koleksiyonlarından bazı markalar;

ALBERTO GUARDIANI
BALDININI
ROBERTO BOTTICELLI
CALLAGHAN
FABI
HARMONT&  BLAINE
ICEBERG
MARIO BRUNI
MENGHI
MOSCHINO
CESARE PACIOTTI
RELAX ANATOMICS
ROBERTO CAVALLI
ROSSI
VALENTINO

Rahat formun ön planda olduğu, klasik ayakkabıdan spor ayakkabılarına uzanan geniş ürün yelpazesini ulaşılabilir fiyatlar ile sunuyor. Tasarım değeri yüksek bu koleksiyonlar iş ve sosyal hayatınızda stilinizin önemli bir parçası olacak. Sınırlı sayıda bu ürünlere sahip olarak stilinizi taçlandırın.

KEMAL TANCA

Bugün 100’e yakın mağazasıyla Türkiye’nin hemen hemen her yerinde müşterisiyle buluşan Kemal Tanca, yüksek kalite deri ve işciliği ile kendi koleksiyonları sınıfının en iyisi olarak kabul ediliyor. Mağazacılık deneyimiyle öne çıkan Tanca, müşteri ilişkileri anlayışı ve müşteri memnuniyeti uygulamalarıyla, yalnız sektöründe değil, farklı sektörlerde de örnek gösteriliyor. Modadaki öncülüğünün yanı sıra, yaratıcılığa verdiği değerle de sektördeki konumunu pekiştiriyor.

KEMAL TANCA Genel Merkez

Zekeriyaköy Mahallesi Kilyos Caddesi No: 244 Sarıyer / İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir