Kategoriler
Manşet Yaşam

Necla Yazıcı NTV’ye konuştu

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Rumelikavağı sakini Necla Yazıcı, 5 yaşından bu yana sürdürdüğü balıkçılığıyla ilgili tüm detayları NTV habere anlattı. Denizlerin 46 yıllık cesur Necla Reisi, Sarıyer Gazetesi Haber Müdürü Rukiye Ay’a verdiği ilk röportaj sonrasında ulusal basında çok büyük ses getirmişti. Birçok ulusal haber kanalının ilgisini çeken ve kadın balıkçı olarak haberlere sık sık çıkan Necla Yazıcı, oldukça samimi tavırlarıyla gönülleri fethetti.

HABER ÇEKİMİ İÇİN KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

Bu kez NTV haberin sorularını yanıtlayan Yazıcı, çekimler için torunları Rüzgar ve Mert ile kamera karşısına geçti. Tekne ile açılarak balık tuttu ve 5 yaşından bu yana severek sürdürdüğü baba mesleği balıkçılığı anlattı. Balık sezonun açılmasıyla denizlere dönen Yazıcı, bol kısmetli bir mevsim geçirmeyi diledi.

NECLA YAZICI HEYECANLA MESLEĞİNİ ANLATTI

Sarıyer Gazetesi, Rumelikavağı’nda NTV’nin haber çekimini yakından izledi. Oldukça keyifli geçen çekimlerde Necla Yazıcı yine oldukça heyecanlı anlar yaşadı. Her röportajında aynı heyecanı yaşadığını ifade eden Yazıcı’nın bu keyifli anlarını gazetemiz ve mahalleden komşuları paylaştı.

Necla Yazıcı’nın haberi bu akşam NTV Ana Haber bülteninde seyircilerle buluşacak. Kaçırmayın…

 

   

İŞTE SARIYER GAZETESİ’NİN SES GETİREN O RÖPORTAJI:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir