Kategoriler
Manşet Sektörel

Midyeci Ahmet Sarıyer’de açıldı

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Midyeci Ahmet, İstanbul’daki şubelerine Sarıyer’i ekledi. Görkemli bir açılışla konuklarına ikramlarda bulunarak yapılan açılışta mekanın açılış kurdelesini Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Ahmet Çiçek’le ve işletme sahipleri Taner Akın, Gürkan Tilki, Ahmet Çaçan,  Erdem Yıkılmazsoy ve Fatih Bayarlı ile birlikte kesti.

Eşsiz lezzetlerini Sarıyerlikerin damak tadına sunan Midyeci Ahmet’in açılışına Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay, Yenimahalle Muhtarı Ahmet Çınar ve çok sayıda Sarıyerli vatandaş katıldı.

NEFİS TATLAR SARIYERLİLERLE BULUŞTU

Midyeci Ahmet’in nefis tatları Sarıyer Merkez’de açılan yeni şubesinde Sarıyerlilerle buluştu. Vatandaşlar açılışa yoğun ilgi gösterdi. Renkli anların yaşandığı açılışta Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, bereketli ve bol kazançlar diledi.

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Ahmet Çiçek, “Sevgimizi ve emeğimizi ortaya koyarak güzel lezzetler sunuyoruz. Sarıyer Merkez’de artık sizlerleyiz” dedi.

HER KATINDA AYRI BİR KEYİF

Sarıyer’den keyifli bir manzara sunan Midyeci Ahmet’te her kat özenle dekore edildi. Midye tutkunlarını anlatan cümleler duvarlarda dikkat çeken detaylar arasında yer alırken ferah ortamıyla da müşterilerinin beğenisini kazandı.

Adres: Sarıyer Merkez Mah. Kumsal arkası Sokak No: 23/A Sarıyer

www.midyeciahmet.com

Instagram: midyeciahmet

       

                 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir