Kategoriler
Manşet Sektörel

Külçe Sarıyer’de parladı

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Külçe Altın&Pırlanta, aylardır büyük bir titizlikle sürdürülen çalışmaların neticesinde Sarıyer’de parladı. Göz kamaştıran ürünleri ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla herkesin beğenisini kazanan Külçe Altın&Pırlanta’nın açılışı Sarıyer’in önemli isimlerini bir araya getirdi. Açılışa; Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcıları Tülin Hattat ve Ayşe Usta, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Hakan Başpınar, Sarıyer İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu, Maltepe İlçe Müftüsü Ahmet İnciler, Sarıyer Merkez Mahalle Muhtarı Sinan Yüksel, Sarıyer Ülkü Ocakları Başkanı Ümit Kapıcıoğlu ve çok sayıda davetli katıldı. Pandemi nedeniyle açılışa katılımda bulunamayanlar da bu güzel günü gönderdikleri çelenklerle kutladılar. Sarıyer Merkez’de kapılarını açan Külçe Altın&Pırlanta’da, altın sektöründe 32 yıllık tecrübeye sahip olan Alaattin Güneş’in sahibi olduğu Külçe’de, ekip arkadaşları Ayhan Çağlar ve Ferhat Oymak yer alıyor.

ŞÜKRÜ GENÇ’TEN BOL KAZANÇ TEMENNİSİ

Açılış kurdelesini kesen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer’e değer katacak böyle güzel bir markanın ilçede yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Genç, güler yüzlü hizmet anlayışıyla Sarıyer’de kuyumculuk sektörüne isimlerini altın harflerle yazdırmaları temennisinde bulunarak Külçe’ye bol kazançlar diledi.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Ürün çeşitliliği konusunda rakiplerini oldukça geride bırakan ve Sarıyer’de sektöre güçlü bir giriş yapan Külçe Altın&Pırlanta’da aradığınız her şeyi bulmanız mümkün… Kendi üretimleri olan pırlantaların öne çıktığı mağazada yine Külçe patentli alyans ve bilezikler de yaşamınıza şık dokunuşlar yapmak için özenle üretiliyor. Kişiye özel tasarımları da yapan Külçe, isteğe bağlı birçok ürünü de müşterilerine sunuyor.

“YAŞAMINIZA ŞIK DOKUNUŞLAR İÇİN GELDİK”

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Alaattin Güneş; “Sektördeki deneyimlerimizi Külçe olarak Sarıyerlilerin beğenisine sunuyoruz. Aylardır büyük bir özveri ve titizlikle sürdürdüğümüz çalışmamızın sonucunda mağazamız kapılarını açtı. Daha ilk günden ilgi oldukça yoğun oldu. Bu bizi memnun etti. Sarıyerli vatandaşlarımıza en kaliteli ve şık tasarımları sunmak için özveriyle çalışıyoruz. Yaşamlarına Külçe ile şık dokunuşlar yapmak isteyen herkesi bekleriz” dedi.

EVİNİZE DE GÖSTERİŞLİ DETAYLAR GETİRİYOR

Öte yandan Külçe mağazasının en üst katında Zeynep Şule Güneş’in sahibi olduğu Külçe Home Exclusive yer alıyor. Evinize lüks ve şık dokunuşlar katacak çok özel ürünlerin yer aldığı kısıma müşteriler daha önceden oluşturulacak randevuyla alınacak.

Adres: Merkez Mahallesi Şehit Mithat Yılmaz Caddesi No: 49 Sarıyer / İstanbul

Tel: 0212 271 52 93

Gsm: 0537 506 11 07

www.kulcesariyer.com

info@kulcesariyer.com

instagram: kulcejewelry

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir