Kategoriler
Manşet Sektörel

Külçe Sarıyer’de açıldı

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER 

Aylardır hazırlıkları büyük bir titizlikle sürdürülen ve herkesin merakla beklediği Külçe Altın&Pırlanta, Sarıyer Merkez’de kapılarını açtı. Altın sektöründe 32 yıllık tecrübeye sahip olan Alaattin Güneş’in sahibi olduğu Külçe’de, ekip arkadaşları Ayhan Çağlar ve Ferhat Oymak yer alıyor.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Ürün çeşitliliği konusunda rakiplerini oldukça geride bırakan ve Sarıyer’de sektöre güçlü bir giriş yapan Külçe Altın&Pırlanta’da aradığınız her şeyi bulmanız mümkün… Kendi üretimleri olan pırlantaların öne çıktığı mağazada yine Külçe patentli alyans ve bilezikler de yaşamınıza şık dokunuşlar yapmak için özenle üretiliyor. Kişiye özel tasarımları da yapan Külçe, isteğe bağlı birçok ürünü de müşterilerine sunuyor.

“YAŞAMINIZA ŞIK DOKUNUŞLAR İÇİN GELDİK”

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Alaattin Güneş; “Sektördeki deneyimlerimizi Külçe olarak Sarıyerlilerin beğenisine sunuyoruz. Aylardır büyük bir özveri ve titizlikle sürdürdüğümüz çalışmamızın sonucunda mağazamız kapılarını açtı. Daha ilk günden ilgi oldukça yoğun oldu. Bu bizi memnun etti. Sarıyerli vatandaşlarımıza en kaliteli ve şık tasarımları sunmak için özveriyle çalışıyoruz. Yaşamlarına Külçe ile şık dokunuşlar yapmak isteyen herkesi bekleriz” dedi.

EVİNİZE DE GÖSTERİŞLİ DETAYLAR GETİRİYOR

Öte yandan Külçe mağazasının en üst katında Zeynep Şule Güneş’in sahibi olduğu Külçe Home Exclusive yer alıyor. Evinize lüks ve şık dokunuşlar katacak çok özel ürünlerin yer aldığı kısıma müşteriler daha önceden oluşturulacak randevuyla alınacak.

Adres: Merkez Mahallesi Şehit Mithat Yılmaz Caddesi

No: 49 Sarıyer / İstanbul

Tel: 0212 271 52 93

Gsm: 0537 506 11 07

www.kulcesariyer.com

info@kulcesariyer.com

instagram: kulcejewelry

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir