Kategoriler
Manşet Sektörel

Dostlarınızın yaşam alanlarını 1HEDA ile güzelleştirin

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

1HEDA Deluxe Pet Houses, kedi ve köpekler için evimizde ya da bahçemizde vazgeçilmez yaşam alanları sağlıyor. Kedi ve köpeklere özel şık tasarımlarla kedi ve köpek evi satışı mevcut olan 1HEDA’da onların konforu için aradığınız her şey var. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan 1HEDA Deluxe Pet Houses’ın kurucusu ve sahibi Yavuz Demir, “Hayvan dostlarımız yaşamımızda vazgeçilmez bir yer kaplıyor. Dolayısıyla onların yaşamındaki konforu sağlamak da bizlerin görevi diye düşünüyorum. Bu vesileyle asıl mesleğim olan tasarımdan yola çıkarak bu ihtiyaca karşılık vermek için çalışmaya başladım. Kendi tasarladığım ürünlerin aynı zamanda üretim aşamasında da yer alıyorum. 1HEDA ürünleri tamamen kaliteli malzemeden üretiliyor. Yani ahşabı ıslansa da bozulmaz. Çünkü kayın marin plywood kullanıyoruz. Bebek mobilyalarında kullanılan ve kimyasal içermeyen su bazlı vernik uygulamamız mevcuttur. Öte yandan alüminyum ağırlıklı ürünlerde ise 2 mm alüminyum levhalar kullanıyoruz. Sadece ev içerisinde yastıklarıyla kullanılan ürünlerin kumaşın ıslanmaması için dışarıda yastıksız kullanılmasını tavsiye edebilirim. Yaşamımızı paylaştığımız değerli can dostlarımız için kedi-köpek evleri, mobilyaları, gardıropları, komodinleri, kıyafetleri ve aksesuarları üretmekteyim. Ürünlerin hepsini can dostlarımızın konforu için özenle düşünüyorum. Göz zevkinize ve ev dekorunuza hitap edecek inovasyon koltuklarla minik dostlarınız bulutların üzerindeymiş hissiyle mutlu olacaklar. Her yeni günde farklı bir düşünceyle yepyeni ürünler tasarlamaya devam ediyorum” dedi.

MİNİK DOSTLARIN HAYALLERİ İÇİN TASARLANIYOR

1992 yılından bu yana gelen tecrübeyle birikimlerin kaliteli işçilik ve özgün tasarımların birleşimi ile doğan 1 HEDA Pet Houses, minik dostların hayalleri için tasarlıyor. Evcil hayvanların yaşamlarını konforlu hale getirmeyi misyon edinen firma, onlara yeni bir gelecek sunuyor. “Mutlu çocuklar ve mutlu bebekler için” sloganıyla sektöre güçlü bir adım atan 1HEDA Pet Houses’daki ürünler global pet sektörüne de ilham vermeyi hedefliyor.

SEMPATİK VE SEVİLEN BİR MARKA OLMAYI HEDEFLİYOR

Yenilikçi bir firma olan 1HEDA Pet Houses’ın sahibi Yavuz Demir, “Her bir ürünümüze hayranlıkla bakılmasını istiyoruz. Sevilen biğr marka olmak adına da emeğimizi, uğraşımızı ve özgün tasarımlarımızı önce insanlığa sonra da sevimli dostlarımıza, çocuklarımıza, bebeklerimize hediye ediyoruz. Kaliteli üretim tutkusuyla dünyanın pet ihtiyaçları doğrultusunda hiç durmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Akıllı dijital evler, çoklu villalar ve dünyada üretimi yapılmamış büyük bir eksikliğin, ihtiyacın üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Bu ürünlerimizi de sizlerle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz. 1 HEDA marka çalışanları yenilikleri ve yeni zorlukları sevinçle karşılıyor her zamanda aynı duygu ile çalışacak. Biz onları mutlu edebilmek için her türlü konforu düşündük ve yaptık. Hayallerinizi de hayallerini de ertelemeyin” dedi.

Toptan ve perakende satış için mağazayı ve 1HEDA’nın instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 1HEDA ürünlerine internet satışında Trendyol, Çiçeksepeti ve N11’den de ulaşabilirsiniz.

Adres: Maden Mahallesi Kilyos Caddesi Gediz Sokak No:2 BA Zekeriyaköy / Sarıyer / İstanbul

TEL: 0212 289 06 25

GSM: 0541 289 06 25

facebook & instagram & youtube: @1heda_pethouses

www.1heda.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir