Kategoriler
Magazin

Dağhan Külegeç Yayınları’ndan Nostradamus kitabı

Geçmiş hayat regresyonisti Dolores Cannon’un imzasını taşıyan eser, dünyanın en ünlü kâhini Nostradamus’un yanlış yorumlanan kehanetlerini açığa kavuşturan önemli bir yapıt.

Geçtiğimiz yıl oyuncu Dağhan Külegeç ve annesi yazar, oyuncu ve çevirmen Ayşe Erbulak tarafından kurulan Dağhan Külegeç Yayınları (DKY), Erbulak Evi Yazarlık Okulu’nda eğitim alan 19 yeni yazarın ilk kitaplarını okurların beğenisine sundu. DKY, şimdi yayın hayatına “Nostradamus ile Konuşmalar” adlı ilk çeviri kitabıyla devam ediyor.

ÜÇLEMENİN İLK KİTABI

Amerikalı geçmiş hayat regresyonisti Dolores Cannon’un imzasını taşıyan “Nostradamus ile Konuşmalar”, bir üçlemenin ilk kitabı. Cannon, eserde Nostradamus’un “Yüzyıllar” adlı eserinde dörtlükler halinde yazdığı kehanetlerini, Nostradamus’un kendisiyle birlikte açıklıyor.

NOSTRADAMUS’LA İLETİŞİME GEÇTİ

Kitabın yazılış şekli ise oldukça ilginç. Hipnozla regresyon terapisi yapan Dolores Cannon, çalıştığı danışanlar aracılığıyla 16. yüzyılda yaşamış Nostradamus’la iletişime geçerek bu eseri kaleme aldığını söylüyor. Nostradamus, “Yüzyıllar” eserinin bugüne kadar yanlış yorumlandığını ifade ederek kehanetlerini kendisi açıklıyor.

İNSAN ÜRETİMİ VİRÜSTEN 3. DÜNYA SAVAŞI’NA

Kitapta ele alınan konular arasında; Nostradamus’un Doğu Akdeniz Savaşı, anten silahı, insan üretimi virüs, Kilise’nin yıkımı, 3. Dünya Savaşı, Deccal, Orta Doğu ve Avrupa’da atom bombaları, nükleer kış ve kıtlık, dünyayı yöneten gizli örgüt, Atlantis medeniyeti ve dünyayı kurtaracak büyük dehayla ilgili kehanetleri de var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir