Kategoriler
Köşe Yazıları Manşet Altı

MUHAMMED EVREN YILMAZ YAZDI

Dünyada ve ülkemizde baş gösteren koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle buruk bir şekilde geçirdiğimiz Ramazan ayının ardından Ramazan Bayramı’na kavuştuk. Bayramlar bizler için birlik ve beraberliğin daha da güçlendiği, sevdiklerimizle buluşup hasret giderdiğimiz özel günlerdir. Her ne kadar virüs etkisini azaltmış olsa da risk halen devam etmektedir.

Bu sebeple büyüklerimizin ve sevdiklerimizin sağlığını korumak için bu bayramı uzaktan kutlamak zorunluluk haline gelmiştir. Koronavirüs nedeniyle bayramda aile büyüklerini, dostları, akrabaları ziyaret edemeyip uzaktan da olsa bayramlarını kutlamanın, hal hatır sormanın bu dönemde çok daha önemli olduğu ve maddi ve manevi olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz, Bu süreçte zor durumda kalanlara elimizden geldiğince yardım etmek ve varlığımızı her anlamda hissettirmek hepimizin insani görevidir. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Sn. Dr. Fahrettin Koca önderliğinde ülkemizin koronavirüs salgını ile mücadele sürecini zamanında ve etkili tedbirlerle başarıyla yönetmektedir.

Bundan sonra da rehavete kapılmadan normalleşmeye adım adım geçileceğini ve herkesin bu süreçte sorumlulukla hareket etmesi gerekiyor. Bu vesileyle başta koronavirüs ile mücadelede en önde yer alan sağlık çalışanlarımız ve güvenlik güçlerimiz olmak üzere, ülkemiz için canını feda etmiş şehitlerimizin ailelerinin, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyorum, sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar diliyorum.

Selam ve Saygılarımla

Dr. Muhammed Evren Yılmaz MDH LAW&CONSULTANCY Genel Müdürü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir