Kategoriler
Gündem Manşet

Yenilik Partisi Genel Merkez’den Sarıyer Gazetesi’ne ziyaret!

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER / FOTO: RUKİYE AY

Ardahan Bağımsız Milletvekili Öztürk Yılmaz‘ın önderliğinde 20 Temmuz’da kurulan Yenilik Partisi’nden (YP) Sarıyer Gazetesi’ne önemli bir ziyaret gerçekleştirildi. Yenilik Partisi Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Kemal Abdullahoğlu ile Toplumsal Eşitlikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mimar Ayşe Ünlü, gazetemizi ziyaret ederek parti çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu‘nun misafiri olan Abdullaoğlu ve Ünlü, Yenilik Partisi’nin misyonu ve vizyonu hakkındaki görüşlerini paylaştı. Sarıyer Gazetesi ofisinde başlayan ve GÖZE Teras’ta devam eden buluşmada, Sarıyer’in sorunlarının yanı sıra Türkiye’nin içinde bulunduğu siyasi süreç de masaya yatırıldı.

YENİLİK PARTİSİ AKP-CHP ARASINDAKİ DANIŞIKLI DÖVÜŞÜ BİTİRECEK

Türkiye’nin siyasi bir tıkanıklık sürecinden geçtiğini ifade eden partililer, Yenilik Partisi’nin yeni ve güçlü bir alternatif olarak toplumun karşısına çıktığını belirttiler. Türkiye’nin CHP ve AKP arasında sanki danışıklı dövüş misali yönetildiğini vurgulayan Abdullahoğlu ve Ünlü, Yenilik Partisi’nin bu bozuk döngüyü değiştirmek için kurulduğunu ve geleceğe umut ışığı yaktığını söylediler.

Oldukça renkli ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası Abdullahoğlu ve Ünlü, nazik ev sahipliğinden dolayı gazetemize teşekkür etti.

Yenilik Partisi Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Kemal Abdullahoğlu’nun Sarıyer Gazetesi’ne verdiği özel röportaj 148. sayımızda sizlerle olacak!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir