Kategoriler
Gündem Manşet

Ülkü Ocakları Teşkilat Başkanı Vedat Şahin’den olay paylaşım

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Sarıyer’in sevilen ve sayılan isimlerinden Ülkü Ocakları İstanbul Teşkilat Başkanı Vedat Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündemi belirledi. Ülkü Ocaklarından ve MHP’lilerden büyük destek alan mesajda, MHP’den istifa edip başka partiye geçen Osman Güloğlu’nun oğlu Eyüp Güloğlu’nun MHP İl Yönetimine alınması eleştirildi.

İşte Vedat Şahin’in çok ses getiren o mesajı; 

Yıl 2009 yerel seçimlerde MHP Sarıyer’de üç meclis üyesi çıkartıyor. Yıl 2014 yerel seçimlerine az bir zaman kala ( 50-55 gün ) üç meclis üyesinin iki tanesi MHP den istifa ederek başka partiye geçiyor. Seçim sathında kendilerinin yaptığı ihanet yetmezmiş gibi bir de görevden alınan MHP Eski bir ilçe başkanını da saflarına katıyorlar. Sarıyer meydanında seçim otobüsünün üstüne çıkartarak törenle başka bir partiye katılmasını sağlıyorlar. MHP ye bir darbe daha vuruyorlar.
2014 yerel seçimleri bitiyor. MHP İstanbul il başkanlığına yeni il başkanı atanıyor. Bu Osman Güloğlu tüm bu yaptıklarına rağmen MHP il başkanına hayırlı olsun ziyaretine gidebiliyor!.. Şimdi Yıl 2020 MHP’den istifa edip başka partiye geçen iki meclis üyesinden biri olan Osman Güloğlunun oğlu Eyüp Güloğlu MHP İstanbul il yönetime giriyor.
Görevi: “Disiplin kurulu asil üyeliği” Babasından öğrendiği Disiplini Ülkücülere mi öğretecek!
Eyüp Güloğlu’nu yönetime alırken Sarıyer’den kime sordunuz?
Eyüp Güloğlu kimin referansı ile il yönetime girdi?
Siz bizim aklımızla alay mı ediyorsunuz!..
Temsil ettiğiniz makam şehit makamı!..
Sarıyer’de dört tane şehidimiz var, Gazilerimiz var. Şehitlerimizin kemiklerini sızlatmayın. Gazilerimizin canını sıkmayın. Bizim sabrımızı zorlamayın.
Bir an önce ivedilikle gereğini yapıp bu yanlışınızdan geri dönün.
Siz bu kişiyi il yönetim kurulu üyeliğinden atana kadar bu konuyu her platformda dile getirerek, gereğini yapacağım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir