Kategoriler
Gündem Manşet

Şükrü Genç’ten Mahmut Alikaya mesajı: Emeklerini asla unutmayacağız

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç duygulandıran taziye mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Bilgisi, birikimi ve otuz yılı aşan kamu tecrübesiyle en deneyimli yöneticilerimizden birisi; iyi bir eş, iyi bir baba, iyi bir yol arkadaşı, iyi bir yurttaş olan İmar ve Şehircilik Müdürümüz Sevgili Mahmut Alikaya’yı bugün son yolculuğuna uğurladık.

İçerisinde bulunduğumuz bu zor günlerde, 2014 yılından bu yana yaptığı müdürlük görevini başarıyla yerine getiren, herkesi mutlu ederek belediyeden uğurlamaya çalışan, toplantıda yaptığı her konuşmasıyla deneyimini ortaya koyarak bizlere destek olan, aynı zamanda belediyemiz spor kulübünün asbaşkanlığını da yapan değerli Mahmut’u kaybetmiş olmanın hüznünü yaşıyoruz.

Düzenlediğimiz törende yanımızda olan CHP İstanbul İl Başkanı Sayın Canan Kaftancıoğlu’na, Sarıyer Kaymakamımız Sayın Mehmet Özer’e, Sarıyer Müftümüz Sayın Oğuzhan Kadıoğlu ile bütün dostlarımıza, mevcut şartlar sebebiyle katılamayan ama telefonla arayan, mesaj ve çiçek göndererek acımızı paylaşan herkese şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ederim.

Sevgili Mahmut’u ve emeklerini asla unutmayacağız. Kendisine Allah’tan bir kez daha rahmet, ailesi ve çalışma arkadaşlarıma da başsağlığı dilerim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir