Kategoriler
Gündem Manşet

Sarıyer Gazetesi 145.sayısı çıktı!

SARİYERGAZETESİ.COM – E-GAZETE

Sarıyer Gazetesi gündem yaratan haberleri, röportajları ve sektörden en yeni gelişmelerle dolu dolu 145.sayısını okurlarıyla buluşturdu. Haziran ayı itibariyle yeni normalleşme sürecine giren esnafa mikrofon uzattık ve sıkıntılarını dinledik. Yeniden normalleşen süreçte geleceğe umutla bakmaya devam edebilen esnafımızın röportajını manşetimize taşıdık.

Sarıyerlilerin en sevdiği gazete olarak yayın hayatına 15 yıldır devam eden Sarıyer Gazetesi 145. sayısında, 2 Haziran’da aramızdan ayrılışının 50.yılında andığımız usta yazar Orhan Kemal’i oğlu Işık Öğütçü’den dinledik. Rukiye Ay’ın özel röportajında Öğütçü, babasına özlemle geçen yıllarını ve usta kalemin edebiyatımıza kattığı eserleri anlattı.

Sarıyer’de koronavirüsle mücadele sürecinde Sarıyerlilerin yanında olan Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi Başkanı Fatih Türk, pandemi sürecinde gerçekleştirdikleri çalışmaları anlattı. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu, yeni normal süreci ve Sarıyer’in gündemine özel açıklamalarda bulundu. İYİ Parti Olağan Kongresi’nde seçilerek İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı görevine devam eden Mustafa Yazıcı da gazetemize konuştu.

Sarıyer Gazetesi her sayı olduğu gibi yine Sarıyerli okurlarımız için özenle hazırlandı. Sarıyer Gazetesi 145.sayımızın tüm sayfalarını haberimizde yer verdiğimiz E-GAZETE’mizden sayfa sayfa gazete tadında keyifle okuyabilirsiniz. Sarıyer Gazetesi yine çok okunacak ve çok konuşulacak bir sayıyla okurlarının karşısına çıktı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir