Kategoriler
Gündem Manşet

Sarıyer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün 3 milyon 193 bin TL’lik “park bakım” ihalesini Elazığ’daki şirket aldı!

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

Sarıyer Belediyesi’nin ihalelerini ilçe ve şehir dışından şirketler almaya devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün düzenlediği “Park ve Yeşil alanların çevre düzenlemesi ve tadilatı” ihalesinde de gelenek bozulmadı. Bu kez ihale, merkezi Elazığ’da bulunan ve bu şehirde faaliyet gösteren bir şirkete gitti.

ELAZIĞ’DAKİ ŞİRKETE 3 MİLYON 193 BİNLİK İHALE

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün açtığı ihale 11 Haziran tarihinde gerçekleştirildi. Sarıyer ilçesinde okul alanları dahil 59 ayrı park ve aktif yeşil alanların tadilatı ve onarımı ihalesine 12 şirket katıldı. 173 kalem işin belirlendiği ihaleden tam 25 şirket de ihale şartnamesi dokümanı satın aldı. 5 milyon 244 bin TL yaklaşık maliyet belirlenen ihaleyi ÖNDER PREFABRİK BETON MAMÜLLERİ BETON VE BETONARME BORU ÜRETİM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ aldı. 3 milyon 193 bin TL bedelle ihaleyi kazanan şirket, 330 gün boyunca Sarıyer Belediyesi’ne park bakımı ve onarımı hizmeti verecek. Merkezi Elazığ’da bulunan ve bu şehirde hizmet sunan Önder Prefabrik Beton Mamülleri şirketi Bingöl Yolu 6. kilometre adresinde yer alıyor.

İŞTE “O” İHALENİN SÖZLEŞMESİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir