Kategoriler
Gündem Manşet

Sarıyer Belediyesi İhtisas Komisyonu üyeleri belli oldu!

SARİYERGAZETESİ.COM- RUKİYE AY

İMAR KOMİSYONU üyeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi grubundan meclis üyeleri  Nizamettin GÜNEL, Özkan SUCU, Halil BOZKURT, Adalet ve Kalkınma Partisi grubundan Saim KADIOĞLU, Hüseyin COŞGUN seçildi.

BÜTÇE KOMİSYONU üyeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi grubundan meclis üyeleri Hayrettin DERELİ, Ayhan GEDİK, Ünal CIVAK, Adalet ve Kalkınma Partisi grubundan Meclis Üyesi Ergin DURDU, Salim KAİN seçildi.

HUKUK KOMİSYONU üyeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi grubundan Meclis Üyeleri Melendiz DALYAN İZGİ, Ali İhsan ÖZDEMİR, Halim Serdar SARIOĞLU, Adalet ve Kalkınma Partisi grubundan Serkan KAYA, Salim KAİN seçildi.

TARİFE KOMİSYONU üyeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi grubundan Meltem YÜCEL PİR, Nadir GÜNDAY, Nazmi KABİLOĞLU, Adalet ve Kalkınma Partisi grubundan Verda YİĞİT, Ali YAMAN seçildi.

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU üyeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi grubundan Hüseyin COŞKUN, Görkem KURŞUN, Memet YILDIZ, Adalet ve Kalkınma Partisi grubundan Gamze DEMİRTAŞ, Abdullah GÜNAYLI seçildi.

GECEKONDU VE MÜLKİYET SORUNLARI ARAŞTIRMA VE İNCELEME KOMİSYONU üyeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi grubundan Nizamettin GÜNEL, Halil BOZKURT, Nazmi KABİLOĞLU, Adalet ve Kalkınma Partisi gurubundan Hüseyin COŞGUN,  Saim KADIOĞLU seçildi.

GENÇLİK VE SPOR OLİMPİYAT KOMİSYONU üyeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi grubundan Görkem KURŞUN, Ayhan GEDİK, İYİ Partiden Vedat Taylan YILDIZ, Adalet ve Kalkınma Partisi grubundan Altay UNAN, Milliyetçi Hareket Partisinden Mehmet DELİHASAN seçildi.

AB KOMİSYONU Üyeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi grubundan, Mustafa BALCI, Özkan SUCU, Adalet ve Kalkınma Partisi grubundan Hasan DEMİRALP, Tolga SAVUN, İYİ Partiden Vedat Taylan YILDIZ seçildi.

KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU üyeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi grubundan Gülbin YÜCE, Nihal YEŞİLBAŞ, İrfan SANDIKÇI, Adalet ve Kalkınma Partisi grubundan Şeref ÖZALP, Altay UNAN seçildi.

KADIN ve AİLE KOMİSYONU üyeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi grubundan Meltem YÜCEL PİR, Nihal YEŞİLBAŞ, Gülbin YÜCE,  Adalet ve Kalkınma Partisi gurubundan Gamze DEMİRTAŞ, Verda YİĞİTseçildi.

TARIM, HAYVANCILIK, BALIKÇILIK ve SU ÜRÜNLERİ KOMİSYONU üyeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi grubundan Memet YILDIZ, Ali GÖRGÜLÜER, Mustafa BALCI, Adalet ve Kalkınma Partisi grubundan Şeref ÖZALP ve Hasan DEMİRALP seçildi.

ENGELSİZ YAŞAM VE ARAŞTIRMA İNCELEME KOMİSYONU üyeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi grubundan Hayrettin DERELİ, İrfan SANDIKÇI, Ersin ŞAHİN, Adalet ve Kalkınma Partisi grubundan Abdullah GÜNAYLI ve Tolga SAVUN seçildi.

TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ KOMİSYONU üyeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi grubundan Melendiz DALYAN İZGİ, Ayşen AĞMA, Gülbin YÜCE, Ünal CİVAK ve Mehmet YILDIZ seçildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir