Kategoriler
Gündem Manşet

Sarıyer Belediye Binası’nda “korona” paniği!

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

Pınar Mahallesi’nde yer alan Sarıyer Belediyesi Ana Hizmet Binası‘nda korona paniği yaşanıyor. Belediyenin zemin katında yer alan Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde bir personelde koronavirüs tespit edildi. Pandemi döneminde sokak sokak çalışarak büyük başarılar gösteren müdürlükteki tüm çalışanlar testten geçirildi. 23 kişinin test sonuçları negatif çıkarken, bir kişinin korona testi ise pozitif çıktı.

PAZARTESİ’DEN İTİBAREN KARANTİNA UYGULANIYOR

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Sağlık İşleri Müdürlüğü’nden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Nadir Günday‘ın talimatıyla müdürlük korona karantinasına alındı. 14 gün boyunca çok acil işler dışında hizmet vermeyecek olan Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne diğer birimlerdeki personelin girişine izin verilmiyor. Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün tedbir amaçlı olarak korona karantinasına alınması belediye binasındaki diğer birimlerde de telaşa neden oldu. Belediye çalışanları şimdi bir an önce binada hayatın normale dönmesini bekliyor.

Öte yandan Sağlık İşleri Müdürü Dr. Ali İrfan Bilboğa‘nın belediye binasındaki personelin sağlığı için tüm önlemlerin alınması konusunda gerekli çalışmaları yaptırdığı ve tedbir amaçlı uygulanan 14 günlük karantina döneminin sorunsuz ve titiz bir şekilde geçirilmesi için olağanüstü hassasiyet gösterildiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir