Kategoriler
Gündem Manşet

Kızılay’dan Sarıyer Gazetesi’ne teşekkür belgesi

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi, koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde yanlarında olan gönüllülere yaptıkları teşekkür ziyaretlerini Sarıyer Gazetesiyle sürdürdü. Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi’nce Sarıyer Gazetesi’ne gerçekleştirilen ziyarette Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanı Fatih Türk, Türk Kızılayı Sarıyer Şube Koordinatörü Aslıhan Eğilmez, Genç Kızılay Sarıyer İlçe Başkanı Çağatay Bayraktaroğlu ve Genç Kızılay Sarıyer İlçe Teşkilat Başkanı Umut Çakmak bulundu. Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bekir Batu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Sarıyer Gazetesi Haber Müdürü Rukiye Ay ve Reklam Müdürü Yasemin Cebeci yer aldı.

Türkiye’nin içinde bulunduğu koronavirüs salgını sürecinde Kızılay’ın sahada canla başla çalışan ekiplerinden Sarıyer Şubesi, vatandaşlara ulaştırdıkları yardımların duyurulmasında katkılarından dolayı Sarıyer Gazetesi’ne ayrıca teşekkür ettiler. Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu; “Kızılay Sarıyer Şube Başkanı Fatih Türk, Sarıyer’de gönüllü ekibiyle çok güzel çalışmalara imza attı. Koronavirüsle mücadele sürecinde göstermiş oldukları dayanışma örneği herkesin takdirini kazandı. Ben kendilerine hem şahsımıza yapmış oldukları ziyaret hem de bu zorlu süreçte hiç yorulmadan vatandaşlara sundukları yardımlar için teşekkür ediyorum” dedi.

TEŞEKKÜR BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanı Fatih Türk, “Bu süreçte yaptığımız tüm çalışmalarımızı ben Sarıyer Gazetesi haberlerinden okudukça anladım ki gerçekten güzel işler başardık. Tüm bu süreçte bir gönüllümüz gibi desteklerini gece gündüz esirgemeyen ve haberleriyle halka çalışmalarımızı ulaştıran Sarıyer Gazetesi ekibine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu süreçte bizim yanımızda olan tüm gönüllüler gibi Sarıyer Gazetesi de büyük bir teşekkürü hak etti. Bu ziyaretimizle kendilerine teşekkür belgelerini sunuyoruz” diye konuşarak Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya teşekkür belgesini takdim etti. Oldukça samimi geçen ziyaretin sonunda Türk Kızılayı Sarıyer Şube Koordinatörü Aslıhan Eğilmez, gece gündüz Kızılay Sarıyer’in çalışmalarını yaptığı haberleriyle çok yakından takip eden ve artık bir Kızılay gönüllüsü olarak gördüğünü ifade ettiği Sarıyer Gazetesi Haber Müdürü Rukiye Ay’a teşekkür belgesini takdim etti. Genç Kızılay Sarıyer İlçe Başkanı Çağatay Bayraktaroğlu ve Genç Kızılay Sarıyer İlçe Teşkilat Başkanı Umut Çakmak da katkılarından dolayı teşekkür ederek Sarıyer Gazetesi Reklam Müdürü Yasemin Cebeci’ye teşekkür belgesini verdiler. Covid-19 salgının sona ermesi temennilerinde bulunulan ziyarette maske, mesafe ve temizlik kuralları bir kez daha hatırlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir