Kategoriler
Gündem Manşet

Kızılay’dan hafta sonu mesaisi

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer’de vatandaşlara yardım ulaştırmada büyük bir özveri ve gönüllülükle çalışmalar yapan Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi ekipleri mahallelerde hafta sonu mesaisi yaptı. Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi gönüllü ekipleri Sarıyer’de pandemi sürecinde gerçekleştirdikleri yardımlaşma çalışmalarıyla dikkat çekerken, bayramlarda da mahallelerde paylaşmanın mutluluğunu yaşatmışlardı.

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi ekipleri Sarıyer’de çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Gönüllü ekipler Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanı Fatih Türk, Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi Koordinatörü Aslıhan Eğilmez, Genç Sarıyer ve gönüllülerle bugün İstinye, Maden Mahallesi, Sarıyer Merkez, Cumhuriyet Mahallesi ve Yenimahalle’de erzak ve hijyen kolisi dağıtımında bulundu. Vatandaşların kapılarını tek tek çalan ekipler ihtiyaç duyulan erzak ve hijyen ürünlerini evlere ulaştırdı.

Sarıyer’de pandemi sürecinde “Evde kal, Sarıyer’de Kızılay var” diyerek gerçekleştirdikleri özverili çalışmalarıyla dikkat çeken ekipler ilçedeki yardımlaşma çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir