Kategoriler
Gündem Manşet

Beşiktaş Zabıtası’ndan vatandaşa kapı kapı hizmet!

SARİYERGAZETESİ.COM- BEKİR BATU

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, sokağa çıkma yasağının devam ettiği günlerde, belediyenin zabıta ekipleri aracılığıyla binlerce vatandaşa kapı kapı hizmet götürdü. Beşiktaş Belediyesi Zabıta Müdürü Adem Molla’nın koordine ettiği ekipler, tüm ilçeye dağılarak kendilerinden yardım isteyen kişilere yardım eli uzattı. 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkma yasağının da devam ettiği bu günlerde, hizmetlerini yoğun bir şekilde sürdüren ekipler, mahalle sakinlerinden teşekkür üstüne teşekkür alıyor. Zabıta ekipleri, Sarıyer’den Beşiktaş’a atanan tecrübeli ve çalışkanlığıyla bilinen Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı‘ya bağlı polis ekipleriyle de gerekli durumlarda koordineli olarak çalışmalar yürütüyor.

BAŞKAN RIZA AKPOLAT’A VE ZABITA’YA TEŞEKKÜR

Vatandaşlar, kimi zaman ekmek, kimi zaman da market alışverişleri için zabıta ekiplerinden yardım istiyor. Ekipler bu talepleri yerine getirerek, siparişleri bazen üst katlardan kendilerine uzatılan sepetlerle ya da kapıya kadar getirip teslim ediyor. Uygulama Beşiktaş halkından yoğun ilgi görürken vatandaşlar kendilerine bu hizmeti sağlayan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’a ve Zabıta Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

SARIYER’DEN SONRA ŞİŞLİ VE BEŞİKTAŞ’TA GÖREV ALDI

Beşiktaş Zabıta Müdürü Adem Molla, uzun yıllar Sarıyer ve Şişli’de zabıta müdürü olarak görev yapmış deneyimli bir belediyeci olarak tanınıyor. Deneyimli Müdür Molla, kendisi de geçmişte CHP Sarıyer Eski Meclis Üyeliği yapmış bir isim olan Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Yılmaz‘a bağlı olarak görev yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir