Kategoriler
Gündem Manşet

Ali Yazıcı taburcu oldu

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı Maslak Acıbadem Hastanesi’nden işte bu görüntülerle vedalaşarak taburcu oldu. Evine çekilen ve bir süre telefonlarına bakamayacağını söyleyen Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı evinde istirahat edecek.

Hemşirelerin alkışlarıyla hastane odasından çıkan Yazıcı, sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Evine gelen Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı’yı komşuları pencerelerinden alkışlarla karşıladı.

Yazıcı; “Herkese çok teşekkür ediyorum”

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Ali Yazıcı, “Bu süreçte benim Acıbadem Maslak Hastanesi’ne yatırılmamı sağlayan ve tedavi sürecini yakından takip eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e, eşimin Sarıyer Hamidiye Etfal Hastanesi’ne yatırılmasında büyük emeği geçen ve çok kez bizi arayarak süreci takip eden Salih Bayraktar’a ve Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bekir Batu’ya bu süreçte bizleri yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyorum. Arayan soran herkese tüm Büyükdere halkıma teşekkür ediyorum” dedi. Muhtar Yazıcı, Sarıyer Gazetesi aracılığıyla vatandaşların duaları, ilgi ve alakaları için çok teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir