Kategoriler
Gündem Manşet

Ali Usta Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı oldu!

SARİYERGAZETESİ.COM- BEKİR BATU/ ÖZEL HABER

Sarıyer siyasetinin tanınan isimlerinden Ali Usta, önemli bir göreve getirildi. Yusuf Tülün döneminde Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan ve Sarıyer’de önemli projelerin hayata geçirilmesinde katkısı bulunan Ali Usta, AK Partili Bahçelievler Belediyesi’ne Belediye Başkan Yardımcısı olarak atandı. Teknik Başkan Yardımcısı olması beklenen Usta’nın hangi birimlerden sorumlu olacağı henüz netleşmedi. Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ile birlikte çalışacak olan Usta’ya belediyedeki kritik birimlerin bağlanması bekleniyor.

30 YILLIK BELEDİYECİLİK TECRÜBESİNE SAHİP

15 Temmuz Hain Darbe girişimi gecesi Borsa İstanbul önünde, eşiyle birlikte darbeci askerler tarafından kurşunlanarak gazi olan Ali Usta, geçmişte Beyoğlu Belediye Başkan Yardımcılığı yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde farklı görevlerde de bulunmuştu. Sarıyer’de imar konularındaki tecrübeleriyle tanınan Usta, yaklaşık 30 yıllık belediyecilik ve yerel yöneticilik deneyimine sahip.

Sarıyer Gazetesi olarak Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Ali Usta’ya yeni görevinde başarılar dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir