Kategoriler
Manşet Altı

KIZILAY FERAHEVLER’DE ÜCRETSİZ EKMEK DAĞITTI

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi ekipleri bugün Ferahevler Mahallesi’nde vatandaşlara ücretsiz ekmek dağıttı. Ferahevler Mahallesi’nin tüm sokaklarını dolaşan ekipler 1250 tane ücretsiz ekmeği sokağa çıkma yasağının uygulandığı günde vatandaşlara kapı kapı dağıttı.

Ferahevler Mahallesi’ndeki çalışmaya Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanı Fatih Türk, Şube Koordinatörü Aslıhan Eğilmez, Genç Kızılay İlçe Başkanı Çağatay Bayraktaroğlu, yönetim kurulu, şube üye ve gönüllüleri yer aldı. Vatandaşlar mahalledeki bu çalışmaya gönülden teşekkür etti.

4 GÜNLÜK SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA SOKAKTAYDILAR

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi’nin koronavirüsle mücadele kapsamında ücretsiz ekmek ve su dağıtımları, dün PTT Evleri Mahallesi’nde geçekleştirilmişti. 4 gündür uygulanan sokağa çıkma yasağının ilk günü Pınar Mahallesi, Gümüşdere ve Kısırkaya’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100.yıl coşkusunu çeşitli ikramlarla paylaşan Kızılay ekipleri, hemen ertesi gün de Cumhuriyet Mahallesi, Derbent Mahallesi ve Darüşşafaka Mahallesi’nde ücretsiz ekmek ve su dağıtmıştı.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER: RUKİYE AY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir