Kategoriler
Manşet Altı Yaşam

EDİZ HUN’A ANLAMLI ZİYARET

Ekibiyle birlikte dün gün boyu Büyükada’yı gezen, elektrikli araçların test denemesini yapan, at ahırlarında incelemelerde bulunan, Cemevinin de aralarında olduğu çeşitli kurumları ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu ve Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül’ün bir ziyareti de Büyükada sakini sanatçı ve eski milletvekili Ediz Hun’a oldu.

EDİZ HUN’U EVİNDE ZİYARET ETTİ

İmamoğlu, Türk sinemasının usta aktörü, Büyükada sakini Ediz Hun’u evinde ziyaret etti. Ediz Hun ve eşi Berna Hun, İmamoğlu ve Gül’ü, bahçelerinin önünde karşıladı. Hun çiftine çiçek hediye eden İmamoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İmamoğlu, Gül ve Hun çifti, keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Doğaya olan sevgisiyle dikkat çeken usta sanatçı Ediz Hun, yetiştirdiği kaktüslerin yer aldığı bahçesiyle ilgili konuştu.

BAŞKAN İMAMOĞLU, ALKIŞLARLA UĞURLANDI

İmamoğlu, Büyükada’dan sonra Sedef Adası’na ziyarette bulundu. İmamoğlu Sedef Adası’nda incelemelerde bulunurken kendisine Sedef Adalılar Derneği Başkanvekili Sefa Targıt ve ada sakinleri eşlik etti. Başkanların son durağı ise Heybeliada oldu. Heybeliada halkı tarafından büyük bir coşku ile karşılanan İmamoğlu, elektrikli araçları yerinde inceleyerek, araç sürücülerine başarılar diledi. Tüm gününü İlçemizde geçiren Başkanımız İmamoğlu ve ekibi Adadan alkışlarla uğurlandı.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir