Kategoriler
Manşet Altı Yaşam

AYAZAĞA TV BAĞIŞ KAMPANYASINA 78 BİN TL

AYAZAĞA TV, geçtiğimiz günlerde anlamlı bir bağış kampanyasına öncülük etmişti. Sunuculuğunu Osman Topkara’nın yaptığı yardım çağrısı programında “Yetim Gülerse Dünya Güler” sloganıyla tüm vatandaşlardan destek talep edilmişti. Canlı yayınlanan program sırasında duyarlı birçok vatandaş, çağrıya sessiz kalmadı. Kampanya kapsamında tam 78 bin 770 TL yardım toplandı. Yardım yapan isimler ve yaptıkları yardım miktarı canlı yayında izleyicilerle paylaşıldı. Kampanyaya tam 196 kişiden maddi destek geldi.

BATU’DAN KAMPANYAYA DESTEK

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu da kampanyaya katılarak hem maddi hem de manevi destek verdi. Gazeteci Batu, programa telefonla katılarak bu duyarlılıklarından dolayı AYAZAĞA TV ekibine teşekkür etti. Programa katılan bir çok hayırsever de iyi niyet ve temennilerde bulunarak, yaptıkları bağışlarla herkese güzel bir dayanışma mesajı verdi.

Öte yandan kampanya kapsamında toplanan bağış miktarı ve bu bağışın nasıl kullanıldığı Ayazağa Meydan’da yapılan canlı yayınla tüm vatandaşlara ve bağışçılara duyuruldu. Oldukça şeffaf bir şekilde yapılan ve çığ gibi büyüyen kampanya sayesinde Ayazağa’da yüzlerce kişinin yüzü gülmüş oldu.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY- ÖZEL HABER

https://www.facebook.com/ayazagatv/videos/vb.271082800278996/551503138836936/?type=2&theater

“AYAZAĞA TV BAĞIŞ KAMPANYASINA 78 BİN TL” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir