Kategoriler
Eğitim Manşet

Haydi, çocuklar karne şenliğine

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Belediyesi, okulların yarıyıl tatiline girmesinin ardından çocukların sömestr boyunca kaliteli vakit geçirebilmeleri, eğlenebilmeleri ve dönemin yorgunluğunu atmaları amacıyla tiyatro gösterimlerinin yanı sıra Karneni Getir Havuzda Yüz etkinliği  düzenleyecek. 19 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi, Rıfat Ilgaz Kültür Merkezi Nejat Uygur Sahnesi ve Rauf Denktaş Kültür Merkezi’nde sahnelenecek birbirinden eğlenceli çocuk oyunlarıyla keyifli vakit geçirecek öğrenciler, 21 Ocak -2 Şubat tarihlerinde SARFİT Spor Tesisi Şubeleri’nde (Poligon, Huzur Mahallesi) düzenlenecek Karneni Getir Havuzda Yüz etkinliğiyle spor yapma imkânı  bulacak. Etkinlikler hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 444 1 722 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

TİYATRO BİLETİMİ NEREDEN ALABİLİRİM?

BKSM ve Nejat Uygur Sahnesi’nde sahnelenecek oyunların biletlerine Rıfat Ilgaz Kültür Merkezi’nden, Rauf Denktaş Kültür Merkezi’nde sahnelenecek oyunların biletlerine ise yine Rauf Denktaş Kültür Merkezi’nden ulaşabilirsiniz.

HAVUZ İÇİN GEREKLİ BİLGİLER

  • Sağlık Raporu için Hepatit B, Kan ve İdrar Tahlili, Mantar Taraması testleri.
  • Havuzdan yararlanma saatleri; hafta içi, 10.00 – 17.00, hafta sonu, 13.00 – 18.00 olarak belirlenmiştir.
  • 27 Ocak Pazartesi günü hariç sağlık raporu ve karnesini getiren tüm ilk ve ortaokul öğrencileri Sarfit Poligon ve Huzur Tesisleri havuzundan faydalanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir