Kategoriler
Manşet Siyaset

Yeniden Refah Partisi’nden Sarıyer Gazetesi’ne ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Gazetesi’ni ziyarette bulunan Meryem Tan ve Ayşegül Canca; Yeniden Refah Partisi, Sarıyer Gazetesi Haber Müdürü Rukiye Ay ile sohbet ettiler. Siyasete olan güvenin azaldığı bir dönemde büyük bir çıkışla 76 ilde teşkilatlarını tamamlayarak Türkiye’nin siyaseten en büyük iktidar alternatifi haline dönüştüğünü ifade ettiler.

“Kangrenleşmiş sorunlara çözüm olacağız”

Yeniden Refah Partisi Genel Merkez, Doğu Anadolu ve 2. Bölge’den Sorumlu Başkan Meryem Tan, basının çok önemli bir görevi yerine getiriyor olduğunun altını çizerek; “Yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya için akıllı, bilgili ve donanımlı kadrolarıyla kamuoyunun siyasete ve siyasetçiye yeniden güven duymasını sağlayacaktır. Küresel güçlerin Müslümanlara yönelik “böl, parçala, yönet” anlayışı karşısında Milli hassasiyetlere uygun yaklaşım ve tutum içerisinde hareket ederek ikinci kırk yıl anlayışı çerçevesinde Türkiye’nin yeniden lider ülke konumuna gelebilmesi amacıyla sağlam ve kalıcı politikalarla yeni bir misyon ve vizyon ile kangrenleşmiş sorunlara çözüm odaklı politikalarla Türkiye’nin siyasi arenadaki yeni anlayışını ortaya koyacaktır. Yeniden Refah Partisi, D-8 projesi ile Türkiye ve Müslüman ülkelerin yeniden Küresel yönetişimde söz sahibi olmaları için büyük çaba gösterecektir” diye konuştu.

“Yeniden Refah Partisi çare olmaya geliyor”

İstanbul 3. Bölge ve Sarıyer İlçe Sorumlusu Ayşegül Canca ise “Yeniden Refah Partisi, açlık, yoksulluk, işsizlik, çaresizlik ve yolsuzluk gibi Türkiye’nin sosyal dokusunu zedeleyen konulara eğilecek ve uygulayacağı sağlam kaynak paketleri ile bu konuların Türkiye gündeminden düşürülmesine büyük gayret gösterecektir. Zenginleri daha da zenginleştiren, fakirleri daha da fakirleştiren sosyal adaletsizliğin ortadan kaldırılması için Yeniden Refah Partisi çare olmaya geliyor. 17 Kasım 2019’da yapılacak olan Yeniden Refah Partisi kongresinde ana slogan olarak seçilen “burada gelecek var” konsepti, Yeniden Refah Partisinin politikalarının adeta özeti niteliğindedir. Yeniden Refah Partisi, büyük gençlik potansiyeliyle Türkiye’nin geleceğini şekillendirecektir. Bu nedenle Yeniden Refah Partimizin 17 Kasım 1. Olağan Büyük kongresi bir dönüm noktası niteliğinde olacaktır” dedi.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette 17 Kasım’da gerçekleşecek olan kongre için davette bulunuldu. Sarıyer Gazetesi’ne, Necmettin Erbakan’ın yazdığı “Davam” kitabı hediye edildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir