Kategoriler
Manşet Siyaset

Celal Özer’den dikkat çeken açıklama!

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Sarıyer Şubesi Ayazağa Cemevi Başkanı Celal Özer, CHP İlçe seçimleri öncesinde Sarıyer Gazetesi’ne dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

İşte Özer’in Sarıyer siyasetine bomba gibi düşecek o açıklaması: “Mevcut ilçeye destek veren partiye ihanet eder. CHP İlçe seçimi yaklaşmasından dolayı tekrar adaylık açıklaması yapan CHP İlçe Başkanı ardında değerlendirme yapan, meclis üye aday aday olan listeden olmasını gören tepki üzerine istifa eden, partiye emek veren insanlara yer vermediğinden dolayı DSP’de aday olan ama üye olmayan Hacıbektaş Veli Vakfı Ayazağa Kurucu Başkanı Celal Özer yaptı.”

“İlçe değişmezse, CHP belediyeyi kaybeder”

Celal Özer; “Değerlendirmeden kimse CHP aldığı oyalarda kendisine pay çıkarmasın, halk çaresiz olduğu için CHP’ye oy verdi. İlçenin hiç bir çalışması yok. Meclis üye etkisinde çıkamıyor İlçe Başkanı. Sarıyer gibi bir yerde bu durumda olmamız, halka inmemek, kitlelerin sorunları karşında çaresiz kalmaktır” dedi. İlçenin çalışmasını söyleyen Özer; “Bir fırsattır, ilçeyi tamamen değiştirmediğimiz taktirde gelecek seçimde CHP belediyeyi kaybeder” dedi.

“Celal Özer’den dikkat çeken açıklama!” için bir yanıt

mevcut ilçe başkan ve yönetimi, il yönetimi etimi, belediye yönetimi, milletvekili mevcut sistemlerini 2 yıl daha koruyabilmek için mahalle delege listelerini gizlice ( zekeriyaköy mahallesi) yaptılar.
Sarıyer Belgrat ormanları gençleştirme adı altında yok ediliyor hiç kimsenin umurunda değil.
Çevre ve Doğa komisyonunda görev almak istedim çok eleştirme yaptığım için benim uyarılarımı duymazdan gelirler. Zaten hiç bir komisyon çalışması yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir