Kategoriler
Magazin

“Sıfır: Etkisiz Eleman” Filmi Görücüye Çıktı

SARİYERGAZETESİ.COM – MAGAZİN

Filmin özel gösterimini izlemeye bir çok ünlü katılırken güzel oyuncu Aycın Tuyun oyuncu arkadaşım Orçun kaptan’a destek olamaya geldim bende filmi ilk kez izleyeceğim emeği geçen herkesin eline sağlık dedi.Başrol oyuncusu Orçun Kaptan güzel bir iş çektik bende sizin gibi ilk defa izleyeceğim çok heyecanlıyım bakalım nasıl iş yapmışız dedi.Başrollerinde Orçun Kaptan, Birgül Ulusoy, Ali Rıza Tanyeli, Volkan Kantoğlu, Gökhan Tevek, Sinan Taşkan, Cumali Karakaya, Sevda Usta, Ayfer Akay gibi tiyatro kökenli oyuncuların yer aldığı komedi türündeki ‘Sıfır: Etkisiz Eleman’ filmi, 26 Nisan’davizyona girecek.

Filmde; Vecdi (Orçun Kaptan) karakterinin içine kapanıklığından kurtulma hikayesi anlatılıyor. Hikaye boyunca Vecdi’ye, Gülay (Birgül Ulusoy) ve Talat (Ali Rıza Tanyeli) karakterleri yardımcı oluyor. Vecdi, psikologunun (Gökhan Tevek) tavsiyesiyle ilkokul öğretmenini (Sevda Usta) bulmaya ve pasifliğine sebep olan durumu çözmeye çalışıyor.

““Sıfır: Etkisiz Eleman” Filmi Görücüye Çıktı” için bir yanıt

berbat, zaman kaybı, fazla zaman kaybetmezsiniz ama 20nci dakikada terk edersiniz zaten, ben en son çıktım sinemadan dakika 20,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir