Kategoriler
Kültür-Sanat Manşet

Sarıyer Belediyesi TÜYAP’ta

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı bu yıl 38’inci kez düzenleniyor. Bu yıl ki ana teması “Edebiyatımızda 50 Kuşağı” olan fuarın onur yazarı ise Adnan Özyalçıner. Dokuz gün boyunca panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyelerinden oluşan kültür etkinlikleri ve imza günlerinin düzenleneceği fuara, Sarıyer Belediyesi de katıldı. Sarıyer Belediyesi stanttını ziyaret eden isimler arasında Ercan Karakaş, Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve Sinan Meydan’ın yanı sıra Teknik Direktör Yılmaz Vural, Oyuncu Zafer Algöz ve Can Yılmaz’da vardı. Kitap Fuarı’nda Sarıyer Belediyesi’ni ziyaret etmek için 12. Salon 12501/A nolu stantta uğrayabilirsiniz.

GELECEĞİN YAZARI

TÜYAP’ın en genç yazarlarından olan Bekir Eren Alkan’da Sarıyer Belediyesi standını ziyaret edenler arasında yer aldı. Henüz 9 yaşında olan Alkan, okurların karşısına “Kitap Okumak Çok Güzel” adlı kitabıyla çıktı. Sarıyer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Filiz Coşkun ile sohbet eden Alkan, stant çalışanlarına kitabını imzalayarak hediye etmeyi de ihmal etmedi.

10 KASIM’A KADAR ZİYARETE AÇIK

Fuar, 29. Artist İstanbul Sanat Fuarı ile eş zamanlı gerçekleştirilecek. Girişin öğrenci, öğretmen, emekli ve engellilere ücretsiz olduğu kitap fuarı, hafta içi 10.00-19.00, hafta sonu 10.00-20.00 saatleri arasında; sanat fuarı ise hafta içi 11.00-19.00, hafta sonu 11.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Etkinlikler, 10 Kasım Pazar akşamı saat 19.00’da sona erecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir