Kategoriler
Gündem Manşet

Dev projeler TİM’de açıklanacak

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Sarıyer’de mahallelere gerçekleştirdiği ziyaretlerde halkın büyük ilgisiyle karşılanan AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar projelerini “Çağdaş Sarıyer Kent Vizyonu Sunumu” programında anlatacak.

10 Şubat’ta TİM’de dev buluşma

Bayraktar, 10 Şubat 2019 (Pazar) günü saat 19:00’da TİM Maslak Show Center’da düzenlenecek olan programa AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar tüm Sarıyerlileri davet etti.

Salih Bayraktar projelerini açıklıyor

Bayraktar Sarıyerlileri davet ettiği paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “Saygıdeğer hemşerimiz, İstanbul’umuzun incisi Sarıyer için yola çıktık. Mülkiyet, alt yapı, sağlık ve ulaşım problemlerini çözmüş, çocuklarımız için gelecek endişesi olmayan, huzurlu bir Sarıyer hayaliyle 4,5 yıldır aralıksız çalışıyoruz. Geride kalan süre zarfında AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı unvanıyla projelendirip takip ederek İmar Barışı, Sarıyer Hamidiye Etfal Hastanesi, Marmaracık Gençlik Kampı, Cumhuriyet Kütüphanesi, Sarıyer Kültür Merkezi gibi pek çok hizmeti teşkilat kadromuzla birlikte Sarıyer’imize ve Türkiye’ye kazandırdık. Şimdi Sarıyer’in kronik sorunlarını çözebileceğimize, bu güzel ilçemizi kültürün, sanatın, ticaretin ve turizmin merkezi yapabileceğimize inanıyoruz.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir