Kategoriler
Arşiv

Uskumruköy’de damak tadına önem verenlerin değişmez adresi: Arıtepe Sosyal Tesisleri Queens Restorant Havuzbaşı

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Sarıyer’in en gözde mahallelerinden Uskumruköy’deki Arıköy Sitesi içinde yer alan Arıtepe Sosyal Tesisleri Queens Restorant Havuzbaşı, eşsiz lezzetleri ve muhteşem manzarasıyla misafirlerinin büyük beğenisini kazanıyor. Queens Restorant Havuzbaşı, kahvaltı keyfi yaşamak isteyenler ve rakı balık müdavimleri için keyfi bir ortam sunuyor. Orman manzarası eşliğinde muhteşem lezzetlerin tadını çıkarabileceğiniz mekanda, isteyenler  terasta ya da havuzbaşında yemek yiyebilir. Mekanın işletmecisi Canan Abla özel spesiyalleri ile misafirlerinin damak tadına hitap ediyor. Mekanda ayrıca meraklıları için gerçek çiğ köfte lezzeti de sunuluyor. Queens Restorant Havuzbaşı herkesime uygun canlı müziğiyle büyük ilgi çekiyor, mekan gerek lezzetleri gerekse sunduğu muhteşem ambiyans ile Sarıyer’in vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı.

DÜĞÜN, NİŞAN VE DOĞUM GÜNLERİ İÇİN VAZGEÇİLMEZ MEKAN

Queens Restorant Havuzbaşı‘nda sadece birbirinden lezzetleri yemeklerin tadına bakmakla kalmaz aynı zamanda sevdiklerinizle birlikte özel günlerinizi de burada kutlayabilirsiniz. Mekanda; doğum günü kutlamaları, düğün, nişan, kına ya da özel davetler için programlar yapılabiliyor. Müşteri memnuniyetine ve kaliteye büyük önem verilen mekanda, güler yüzlü hizmet anlayışına büyük önem veriliyor.

ARITEPE SOSYAL TESiSLERi QUEENS RESTORANT HAVUZ BAŞI & BAR

Adres: Uskumruköy Caddesi Arıköy Sitesi Ilgın Sokak Sosyal Tesisleri No: 702 Sarıyer/ Uskumruköy  Telefon: 0532 265 0926 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir