Kategoriler
Manşet Sağlık

Güzelliğine önem verenlerin tercihi… FÜSUN SÖNMEZ Estetik ve Güzellik Salonu

SARİYERGAZETESİ.COM- MELİSA SÜME

Sektörde 10 yıldır deneyim sahibi Füsun Sönmez tarafından Sarıyer’de kurulan FÜSUN SÖNMEZ Estetik ve Güzellik Salonu, güzelliğine önem veren tüm hanımların değişmez adresi oldu. Güzellik uzmanı Füsun Sönmez, salonda verdikleri hizmetler hakkında gazetemizin sorularını yanıtladı.

Sarıyer Merkez Mahallesi Yar Sokak’ta hizmet veren FÜSUN SÖNMEZ Estetik ve Güzellik Salonu, güzelliğine özen gösteren tüm hanımların uğrak mekanı oldu. Sarıyer Gazetesi’nin sorularını yanıtlayan deneyimli işletmeci Füsun Sönmez, hanımlara sundukları birbirinden özel hizmetler hakkında bilgiler verdi. KOSGEB kadın girişimciler desteğinden yararlandığını da söyleyen Sönmez; “ Ben 10 yıldır bu sektördeyim. Son iki yıldır kendime ait olan Füsun Sönmez Estetik ve Güzellik Salonu’nun işletmesini yapmaktayım. Hem kuaför, hem güzellik salonu olarak hizmet vermekteyiz.” diyor.

SÖNMEZ: “HİJYENE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

“Salonumuzda müşterilerimize çeşitli alanlarda hizmetler veriyoruz. Ayrıca; Buz lazer (ütüleme epilsayon), cilt bakımı, iğneli epilasyon, dermapen (Cilt yenileme), led maske, ipek kirpik uygulaması Sarıyer’de en çok kullanılan uygulamamız. Sabah 09:00 ile akşam 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Pazar günleri de kuaför bölümümüz açık. Perşembe günleri ise tesettür bölümümüz aktif. İşlemlerimiz uygulanırken en başta gelen ilkelerimizden en önemlisi de hijyen ve misafirlerimizin memnuniyetidir.”

FÜSUN SÖNMEZ Estetik ve Güzellik Salonu’nda verilen hizmetlerden bazıları şöyle;
BÖLGESEL ZAYIFLAMA (Ultrasound Kavitasyon- Lenf Drenaj- Selülit Tedavisi- Popo kaldırma- Sıkıştırma, toparlama)
CİLT BAKIMLARI (Dermapen-Akne – Sivilce tedavisi -Collagen Bakım (Cilt gençleştirme)- Göğüs – Dekolte- Doku Lifting)

MAKYAJ- EPİLASYON- İPEK KİRPİK- KALICI MAKYAJ

Adres: Şehit Mithat Yılmaz Cad.
Yar Sokak No: 3/1 Sarıyer/ İSTANBUL
Tel: (0212) 218 60 13
GSM: 0544 322 18 85

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir