Kategoriler
Kesintiler Manşet

SARIYER’DE 5 MAHALLEDE ELEKTRİK KESİNTİSİ

 BEDAŞ‘tan yapılacak açıklamaya göre Sarıyer’in 5 mahallesinde yarın (salı) ve çarşamba günü elektrik kesintisi yapılacak. Vatandaşların mağdur olmaması için elektrik kesintisi yapılacak semtleri ve sokakları sizler için yayımlıyoruz;

02 Mayıs 2017 Salı günü planlı kesinti programı

FERAHEVLER Mahallesi  AVŞAR Sok., BALABANDERE Cad., ÇAYIR Sok., ÇİÇEK Sok., ÇETİN Sok., DEMİRCİOĞLU Sok., FİDAN Sok., GÜL Sok., MANDALİNA Sok., MANTAR Sok., NEŞE Sok., SABIR Sok., SÖĞÜT Sok., SÜS BİTKİSİ Sok., ŞAHİNLER Sok., TAŞ OCAĞI Sok., VATAN Cad., AYNISEFA Sok., COŞKUN Sk., ÇİMEN Sk., GÜNGÖR Sk., LALE Sk., MALKOÇOĞLU Sk., MERAL Sk., MURAT Sk., SARIÇİĞDEM ÇIKMAZI Sk., ZAFER Sk., ZERAFET Sk…

İSTİNYE Mahallesi, BALABANDERE Cd., (SARIYER İlçesi) ve civarında 13:30-16:30 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

İSTİNYE Mahallesi, DARÜŞŞAFAKA Cad., (SARIYER İlçesi) ve civarında 09:30-13:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

DERBENT- ÇAMLITEPE Mah., AKGÜN Cad., CAMİİ 1. Sok., DARÜŞŞAFAKA Cad., DERE. Sok., GÜZEL Sok., HUZUR Sok.,

03 Mayıs 2017 Çarşamba günü planlı kesinti programı

PINAR Mahallesi., ASIR Sk., BAHADIR Sk., KISMET AĞACI Sk.,

POLİGON Mahallesi., AYDINLAR Cd., DERE Sk., LARA Sk., SABAH Sk., SARIYER Cad., (SARIYER İlçesi) ve civarında 09:30-13:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

PINAR Mahallesi., SARIYER Cad.,

POLİGON Mahallesi, LARA Sk., (SARIYER İlçesi) ve civarında 13:30-16:30 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir