Kategoriler
Kültür-Sanat Manşet

SEBA’NIN PATRONU NEDİM KEÇELİ, SUNUCU KARAMAN’LA EVLENDİ!

SEBA İnşaat‘ın patronu ünlü iş adamı Orhan Keçeli’nin oğlu Nedim Keçeli, eski sunuculardan Gamze Karaman ile İstinye’de nikah kıydı. Çift daha önce İtalya’daki düğüne davet ettikleri misafirlerden nikah masraflarını istemeleriyle gündeme gelmişti.

Düğün masraflarını davetlilerden istemeleriyle gündeme oturan Gamze Karaman ve Nedim Keçeli sonunda evlendi. Gelen konuklardan geceye dair fotoğraf paylaşılmaması istendi. Bir inşaat firmasının Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Keçeli, dört yıldır birlikte olduğu sunucu sevgilisi Gamze Karaman’la geçtiğimiz cuma günü İstinye’de evinde nikâh kıydı. Nikâhtan sonra pasta kesip kutlama yapan ünlü çiftin isteği üzerine sosyal medyada geceye ait tek bir fotoğraf paylaşılmadı. Gamze Karaman ile Nedim Keçeli, yurt dışındaki 1,5 milyon TL’lik düğünün masraflarını davetlilerden istedikleri haberleriyle gündeme gelmişti…

ELEKTRONİK POSTA GÖNDERMİŞLERDİ

Düğünün davetlilerine organizasyon şirketinin son anda gönderdiği elektronik posta herkesi şoke etmişti.Elektronik postada Karaman ve Keçeli çiftinin, mutluluklarına şahit olması için İtalya’ya çağırdıkları davetlilerden yol ve 770 ile 3 bin Euro arasında değişen konaklama ücretlerini kendilerinin karşılaması isteniyordu. Bu yazılı bilgilendirme bütün masrafların damat bey tarafından karşılanacağını sanan davetlilerde büyük şaşkınlık yaratmıştı.

Duymayan Kalmasın‘ın haberine göre; Gelin Gamze Karaman da ortaya atılan bu iddiayı doğrularken, “Davet ettiğimiz konuklardan para istememiz gayet normal, herkes sonuca baksın” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.
Gamze Karaman ve Nedim Keçeli’nin misafirlere gönderdiği o e-posta…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir