Kategoriler
Gündem Manşet

CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin’den Sarıyer Olay’a ziyaret

CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekilli Didem Engin Sarıyer’in nabzını tutmaya devam ediyor. Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret eden Engin, Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’ya gündemi değerlendirdi, önemli mesajlar verdi.

CHP Milletvekili Didem Engin; SARIYER OLAY ve Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret etti. Engin, ziyareti sırasında Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu görüş alışverişinde bulundu. Gazetemizde yayınlanan yolsuzluk haberlerini ve bu haberlere dair detayları Batu’dan dinleyen Engin, kaliteli haberciliğimizden dolayı tebrik etti. Gazetemiz haberlerinin ulusal gazete kalitesinde olduğunu vurgulayan Engin şöyle konuştu:”Türkiye’ye baktığımız zaman basın açısından çok acı bir tablo var. Siz gazeteciler halkı bilgilendirmeye çalışırken ne yazık ki haksız suçlamalarla hapishanelere atılıyorsunuz. Sizin aracılığınızla çalışan tüm gazetecilere işlerinde kolaylıklar diliyorum. Milletvekilleri olarak sadece seçim zamanında değil her an sahada halk ile iç içe olmamız gerekiyor. İnsanları dinleyerek hareket etmek Cumhuriyet Halk Partisi’ne  mensup milletvekilleri için olmazsa olmazdır”

Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’yla sohbet ederken notlar alan Engin, özellikle Melih Gökçek haberlerinizi hakkında zaman zaman notlar aldı, “Yolsuzlukların üzerine daha çok gideceğiz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir