Kategoriler
Arşiv Manşet

Ünlü oyuncu Sibel Turnagöl hizmetçisinin saldırısına uğradı!

Ünlü oyuncu Sibel Turnagöl, Sarıyer‘deki evini soyup ardından kendisini darp ettiği söylenen hizmetçisi hakkında suç duyurusunda bulundu. Mutfaktan balkona süren darp sürecinde bağırarak sesini duyuran Sibel Turnagöl’ün yardımına site görevlileri koştu.

Sarıyer‘deki evini temizletmek için haftanın birkaç günü çalışacak bir hizmetli bulan Sibel Turnagöl, iddialara göre hizmetçiyle aralarında çıkan tartışmanın ardından darp edildi ve canını zor kurtardı.

Temizlik için 44 yaşındaki A.T. ile anlaşan Sibel Turnagöl, bir zaman sonra şahsın hareketlerinde bir gariplik sezdi. A.T.’nin evden kaçarak çıktığını fark eden Sibel Turnagöl, ne olduğunu anlamaya çalışırken, A.T.’nin çantasını kontrol etmek istedi. İddiaya göre A.T’nin çantasından, Sibel Turnagöl’ün eşi Mehmet Çelik’e ait olan bir gömlek ve Sibel Turnagöl’e ait pahalı bir markanın açık pembe ruju ve fondöteni çıktı.

Yardım çığlıklarını site görevlileri duydu

Hizmetçiden çantasını açmasını istemesiyle tartışma başlayınca, hizmetli ünlü oyuncuyu dövmeye başladı. Mutfakta başlayan şiddet balkona kadar sürdü. Darp edildiği sırada evinin penceresinden bağırarak yardım isteyen Sibel Turnagöl, hizmetçinin kollarından kurtulduğu bir an balkona çıkıp bağırmaya başladı. Sibel Turnagöl’ün yardım çığlıklarını duyan site güvenliği olay yerine geldiğindeyse A.T., olay yerini hızlıca terk etti. Sibel Turnagöl de karakola giderek ifade verdi ve çalışanı A.T.’den şikayetçi oldu.

ASIL MAĞDUR BENİM!

Asıl mağdurun kendisi olduğunu ileri sürerek, “Çantamı aramaya çalışan Sibel Turnagöl, evini temizlediğim başka bir kadının bana verdiği ruju gördü. Aynısı olabilir desem de bana inanmadı. Tartışma yaşandı. Darp iddiaları asılsızdır” diyerek kendisini savundu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Sibel Turnagöl kimdir?

28 Şubat 1968’de doğan Sibel Turnagöl, 16 yaşında mankenlik yapmakla başlamış ve bir süre sonra katıldığı bir yarışmada mankenler kraliçesi seçildi. 1986 yılında Şerif Gören’in yönetmenliğini yaptığı Sen Türkülerini Söyle adlı ilk uzun metrajlı filminde Kadir İnanır’la birlikte sinemaya adım attı. Birçok dizi ve sinema projesinde yer alan Sibel Turnagöl; uzun süre de sunuculukla uğraştı.

Solistliğe de el atan Turnagöl, 1999 yılında Klip Müzik’ten Can Bu isimli bir albüm çıkardı. Albümde Şehrazat, Kerem Ökten ve Serdar Ortaç şarkıları seslendirdi. Sırasıyla Ben Aşkı Böyle Bilmezdim, Seninle Bile Sensizim ve Elli Yıllık Aşk şarkılarına klip çekildi. Usta oyuncu Sadri Alışık’ın oğlu Kerem Alışık’la bir evlilik yapan Turnagöl, oğluna Sadri adını verdi. 2012 yılında ise Mehmet Çelik’le ikinci evlilğini yaptı. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir