Kategoriler
Manşet Vefat

Tuncay Abi’yi kaybettik!

tuncay-sinir-vefat-etti

BEKİR BATU- SARIYER GAZETESİ

Sarıyer’in sevilen isimlerinden Giresun Görele doğumlu Tuncay Sinir, dün gece İstinye Tersane Alanı’nda geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Uzun yıllar CHP’de farklı görevlerde bulunan Tuncay Sinir, herkes tarafından sevilen ve tanınan bir isimdi. Sinir’in cenaze namazı, bugün İstinye Kurşunlu Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınacak ve cenazesi Ayazağa Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

ÇAY İÇERKEN YERE YIĞILDI

Sarıyer Gazetesi‘nin edindiği bilgilere göre, 68 yaşındaki Sinir, dün akşam yakın dostlarıyla İstinyespor Kulübü’nde iftar yaptı. İftara Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, Bayramali Koçoğlu, Hayati Kaptanoğlu gibi isimler de katıldı. Yemekten sonra İstinye Tersane Alanı’na giden Tuncay Sinir, daha sonra burada CHP Meclis Üyesi Ali Görgülüer ve Meclis Başkan Hüseyin Coşkun ile birlikte aynı masada çay içerken birden bire yere yığıldı.

HASTANEDE VEFAT ETTİ

tuncay-sinir-sariyergazetesi1

Kalp krizi yada beyin kanaması geçirdiği öğrenilen Sinir, ambulansla hemen İstinye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Doktorların 45 dakika kalp masajı yaptığı Sinir, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Sinir’in bazı arkadaşlarına; bir haftadır çeşitli yerlerinde ağrı hissettiği söylediği ancak hastaneye gitmeyi ihmal ettiği öğrenildi. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve tüm dostları acı haberi alır almaz hastaneye akın etti. Sinir’in ölümü CHP camiasında ve sürekli geldiği Büyükdere Çay Bahçeleri’ndeki yakın arkadaşlarını büyük üzüntüye boğdu.

***
SARIYER GAZETESİ olarak Merhum Tuncay Sinir’e Allah’tan rahmet ve tüm dostlarına bağ sağlığı dileriz.

“Tuncay Abi’yi kaybettik!” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir